• 02-02-2018, 10:00:43
  #1
  Merhaba arkadaşlar. Sitelerimden biri adsense site ban olmuştu. Benim merak etdiğim konu bu.

  Şimdi ben yine aynı scriptle ikinci bir site açarsam ve 2 ay sonra yine site banmı olur yoksa hesapmı?
 • 02-02-2018, 16:51:36
  #2
  Üyeliği durduruldu
  İhlal yemesinin sebebi nedir
 • 02-02-2018, 19:47:01
  #3
  media_expert adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İhlal yemesinin sebebi nedir
  Şikayet  media_expert adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İhlal yemesinin sebebi nedir
  Sayın Kullanıcımız,

  Bu e-posta, web sitelerinizden birinin şu anda AdSense program politikalarımızla uyumlu olmadığını ve sonuç olarak*web sitenize reklam sunumunun devre dışı ırakıldığını*bildirmek için gönderilmiştir.

  Sorun kimlik numarası94819908

  Reklam sunumunun devre dışı bırakıldığı web sitesi:

  İhlalin meydana geldiği örnek sayfa:

  Gerekli işlemHesabınızdaki tüm diğer siteleri inceleyerek uyumlu olup olmadıklarını kontrol edin.

  Mevcut hesap durumuEtkin


  İhlalle ilgili açıklama
  AdSense yayıncıları, ilgili içeriği görüntülemek için gerekli yasal haklara sahip olmadıkları sürece, telif hakkı yasasıyla korunan içerik barındıran web sayfalarında Google reklamları görüntüleyemez. Buna, telif hakkıyla korunan materyal gösteren, telif hakkıyla korunan dosyalar barındıran veya telif hakkıyla korunan materyal bulunan sitelere trafik yönlendiren bağlantılar sunan siteler de dahildir.

  Yasal haklar gerektirebilecek, telif hakkıyla korunan içerik örnekleri aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

  Televizyon şovları, filmler ve ses dosyalarıKablolu televizyon veya uydu televizyonu yayınına erişimKitaplar ve/veya e-kitaplarVideo oyunlarıResimler.

  İçeriği siz oluşturmadıysanız veya başkalarının içeriğini kaynak materyal olarak kullanarak oluşturduysanız, lisansınızın olup olmadığını veya ortada bir istisnanın bulunup bulunmadığını kendinize sormanız gerekir. Potansiyel olarak hak ihlalinde bulunan içerikle ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen*program politikalarımızı*inceleyin ve telif hakkı ihlalini önlemeye ilişkin olarak*politika ekibinin sunduğu bu ipuçlarına*göz atın.

  Ayrıca, bu konuyla ilgili kısa*animasyonlu videomuzu*izleyebilir ve*politika bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.  Gerekli işlem: Hesabı inceleyerek uyumlu olup olmadığını kontrol edin

  Yukarıda belirtilen siteye reklam sunumu devre dışı bırakılmıştır. Ancak, AdSense hesabınız hâlâ etkindir. Ayrıca, ihlallerin devam ettiğini görmeleri durumunda, ekibimizin, hesapları herhangi bir anda devre dışı bırakma hakkını saklı tuttuğunu bilmenizi isteriz.

  Unutulmaması gereken noktalar:

  Yukarıda belirtilen URL yalnızca*örnektir*ve bu web sitesinin başka sayfalarında veya sahip olduğunuz diğer sitelerde aynı ihlaller söz konusu olabilir.Sitenizde yukarıdaki kriterleri karşılayan tüm makaleleri/gönderileri gözden geçirmelisiniz.Bu makaleler/gönderiler ile aynı sayfada reklam gösterilmediğinden emin olun.

  İtirazlar

  Bu devre dışı bırakmaya itiraz etmek istiyorsanız, aşağıdaki itiraz sorun gidericiyi kullanarak ve yukarıda verilen sorun kimliğine referans vererek bizimle iletişim kurabilirsiniz. Lütfen*reklam sunumunun devre dışı bırakılması*hakkında en sık sorulan sorulardan bazılarına bakın.  media_expert adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İhlal yemesinin sebebi nedir
  Bir fikriniz varmı?