• 24-11-2017, 14:42:24
  #1
  Merhabalar. Ben wordpress üzerinden bir site yaptım. Sonrasında herşeyi bitirdikten sonra siteye analytics kurdum. Fakat kimse girmiyor. Bu etiket olayları varmış sanırsam. Onları da doğruca uzun uzun yazdım. Sanırsam bu AdSense olayları da varmış. Biri bana basitçe bu Google AdSense'yi açıklayabilir mi ? Ayriyetten siteye ziyaretçi çekmek için ipuçları verebilirmisiniz ?
 • 24-11-2017, 14:44:10
  #2
  Kardeşim live:xplex skype eklersen takıldıgın yerlerde yardımcı olmak isterim. Bilgi paylaştıkca güzeldir.
 • 24-11-2017, 14:53:26
  #3
  Misafir
  siteyı pm olarak atarmısın
  • aliakkus
  aliakkus bunu beğendi.
  1 kişi bunu beğendi.
 • 24-11-2017, 14:53:28
  #4
  facebook sayfası açıp sitendeki konuları oradan paylaşarak sitene hit sağlamaya çalış. yeni sitelere ziyaretçi gelebilmesi için çoğu sitede olmayan ve özgün olarak hazırlanmış konuların sitende olması gerekir.
 • 24-11-2017, 14:58:09
  #5
  Muteber adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  facebook sayfası açıp sitendeki konuları oradan paylaşarak sitene hit sağlamaya çalış. yeni sitelere ziyaretçi gelebilmesi için çoğu sitede olmayan ve özgün olarak hazırlanmış konuların sitende olması gerekir.
  Facebook sayfamız var. Zaten bu sağlıklı yaşam pazarına yeni girdik. Bir webcimiz vardı bize kelek yaptı. Siteyi kapattı felan ben bilmediğim halde Wordpress ten birşey yapmaya çalıştım. Tamam tema felan halloldu bir şekilde ama bu tıklanma olayları bayağı sıkıntıymış. https://www.facebook.com/fitdaysturkiye/?ref=br_rs sayfamız bu instagramımız da var. Yani uygun etiketler gibi şeylerle sitemiz google arama motorunda görünür mü ?
 • 24-11-2017, 16:21:13
  #6
  Facebook sayfanızın 100 üyesi var, bu üye sayısıyla birşey olmaz. Hep yapılan yanlış şudurki facebook sayfasında hemen siteye ait kullanıcıların pek sevmediği reklam türleri linkleri paylaşılıyor, dolayısıyla facebooktanda ziyaretçi gelmiyor. Öncelikle facebook sayfanızı biraz büyütmek için gündeme dair resim, videoları linksiz olmak kaydıyla paylaşıp sayfanın üye sayısını arttıracak şeyler yapın. Üye sayısı arttıkça ara sıra sitenizdeki konulardan da paylaşın. Sosyal medyayı bu şekilde halledin.
  Google açısından ise Web sitenizin webmaster tools'a gönderilmiş, sitemapı var gözüküyor.Sitenizdeki ürünlere istinaden özgün yazılar yazmaya devam ama güncel olarak her gün yazmanızı tavsiye ederim. Etiketlerin vs. etkisi artık pek yok. Özgün içeriğiniz varsa insanların googlede neyi aradıklarını tahmin edebilirseniz hit sayınız gün geçtikçe artacaktır.