• 11-10-2017, 13:25:44
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Merhabalar Öncellikle 1 Ay önce adsense başvuru yaptık red geldi. Konu az felan diye 1 ay geçti aradan tekrar sabah yaptım bu mail ile dönüş yaptılar.
  site adresim : http://hayalinpesinde.com

  AdSense başvurunuzun durumu  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.
  Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.
  Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:
  • Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
  • Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
  • Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
  ---------------------
  Daha fazla ayrıntı ve başvuru ipucunu bu yardım makalesinde bulabilirsiniz.
  Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.
  AdSense ölçütlerinin tam listesi için lütfen AdSense program politikalarını ve AdSense Şartlar ve Koşullarını inceleyin.
  Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz. Tartışmalara Google AdSense temsilcileri de katılır.  Saygılarımızla,
  Google AdSense Ekibi
 • 11-10-2017, 15:35:55
  #2
  Merhaba, bende kendi sitemde adsense almak için uğraşıyorum. Daha önceki eklediğim sitede araştırdığım üzere bikinili bayan fotoğrafı bulunduğu için kabul edilmedi. Şuan ki denediğim siteye henüz cevap gelmedi.
  Ama şu kurallar sitenizde geçerli olduğundan emin olun, varsa içeriği temizledikten sonra tekrar deneyin. Nacizane fikrim. Doğru veya yanlış tam bir şey diyemem... İyi forumlar dilerim..

  Alıntı
  Google AdSense Program Politikaları
  Google reklamlarını gösteren siteler aşağıdakileri içeremez:

  Şiddet içeriği,
  Irk ayrımcılığı veya herhangi bir bireye, gruba veya organizasyona karşı şiddet içeren bir tutumda olma,
  Pornografi, yetişkin veya olgun içerik,
  Bilgisayar/yazılım korsanlığıyla ilgili içerik Yasadışı lar ve üretim cihazları,
  Küfür ve aşırı kaba bir dil kullanımı,
  Kumar veya kumarhane ile alakalı içerik,
  Reklamların veya tekliflerin tıklanması, arama yapılması, web sitelerinde gezinilmesi veya e-posta okunması için kullanıcılara ödeme yapılan programlarla ilgili içerik,
  Web sayfalarının içeriğinde ya da kodunda çok fazla kullanılan, tekrar eden veya alakasız anahtar kelimeler,
  Sitenin arama motoru sıralamasını, örneğin sitenizin Sayfa Sıralamasını yükseltmek için yanıltıcı veya aldatıcı içerik ya da tasarım,
  Silahların ve silah mühimmatının satışı veya tanıtımı (örneğin, tüfekler, dövüş bıçakları, bayıltıcı silahlar) ,
  Bira ya da sert alkollü içeceklerin satışı veya tanıtımı,
  Tütün ya da tütün ürünlerinin satışı veya tanıtımı,
  Reçeteyle satılan ların satışı veya tanıtımı,
  Özel tasarım ya da ticari marka değeri taşıyan ürünlerin kopyalarının ya da taklitlerinin satışı veya tanıtımı,
  Dönem ödevlerinin veya öğrenci makalelerinin satışı veya tanıtımı,
  Yasadışı olan, yasadışı faaliyetleri tanıtan veya başkalarının yasal haklarını ihlal eden diğer her türlü içerik,