Merhaba arkadaşlar,

Malum bir çoğu arkadaşımız adsense başvurusu yapmakta ve aylarca bazen senelerce onay alamamaktadır.

Yaklaşık 10 senedir R10 üzerinden ticaretlerim,

gerekse 10 senelik web tecrübem adsense konusunda ki tecrübemide dayanarak buradaki bir çok arkadaşa adsense konusunda yerleşim konularında ücretli ücretsiz bir çok destekde zamanında bulunmuştum.

İşte tamda bu nokta'da;

Adsense alma konusunda danışmanlık hizmeti vermeye karar verdim.

Nedir bu hizmetimiz

Hizmetimiz 3 paket halinde olacaktır.

1 - Paket içeriği - 150 TL

Bu paketimizde kendinize ait bir websitesi yeterli olmaktadır. Bu web sitesi incelenerek gerekli düzenlemeler gerekiyorsa yaptırılarak sizin adınıza başvuruda bulunacaktır.
Başvurusu sırasında temiz bir mail adresi veriyorsunuz sizin adınıza sıfır yeni ip ile vds üzerinden başvuru'da bulunuyorum.

2 - Paket içeriği - 200 TL

Bu paketimizde yine kendinize ait bir websitesi yeterli olmaktadır. Sadece bu paketimizin içeriğinde sizin adınıza temiz sıfır bir ip ve numara ile mail hesabı açılacaktır gerekli ayarlar yine websitenizin gerekiyorsa düzenlemeler herşey yapılacaktır. Farklı bir ip ile adınıza adsense başvurusu yapılmaktadır.

3 - Paket içeriği - 350 TL

Bu paketimizde ise Web siteniz yok ise sizlerle birlikte seçmiş olduğumuz bir kategori üzerinden bir domain kayıt ediyorsunuz. Domain panelinizde kalıyor sizlere bir hosting açıyor. Sitenizi kuruyor gerekli ayarlar yapılıyor ve içerisine içerik girişleri yapılıyor. bütün ayarlar tamamlandıkdan sonra temiz ip ile önce mail açılıyor. Sonrasında yine farklı temiz bir ip ile adınıza adsense başvurusu yapıyorum.


Aslında herkes bu başvuruları bu şekilde yapabilir. Ama benim bulmuş olduğum taktik ile adsense başvuruları min %70 civarında onay almaktadır.

Önemli Notlar:
* Öncelikle başvuru sırasına göre hareket etmekteyim. Buna göre talep eden kişiler öncelik sırasına göre sıraya alınmış olacaktır. En kısa sürede bütün herkesin işlemlerini tamamlamış olacağım.

* Bana iletmiş olduğunuz yada sizler için oluşturmuş olduğum mail ve adsense hesap adreslerinin şifrelerini değiştirme ya da sizlerden kaynaklı bir şekilde ulaşamam durumunda hesapların onaylandığını kabul ederim.

* Hesabın onaylanmaması durumunda müşteriden ek süre talep edilir, müşteri kabul etmesi durumunda ek süre içerisinde tekrar'dan bütün herşey gözden geçirilir ve başvuru yapılır.

* Başvuru onaylanmaması yada red durumunda kişiye ödemeler (gerekli masraflar cüzzi bir rakam kesilerek) koşulsuz iade edilir. Örn Vds hosting + vakit 10-20 TL kadar maksimum

* Sipariş geçen bütün herkes yukarıdaki bütün maddeleri kabul etmiş sayılmaktadır. Aksi iddaa edilemez herhangi bir hak talep edemez.


Ödeme: Yapıkredi - Enpara - İşbank - Bitcoin