• 22-09-2017, 09:10:08
  #1
  Teknopark Böl. SEO Ajansı
  Ağam illeme gavur sitesi mi açak nedek yeni Adsense sahibiyim bıraktığı paraya cacık gelmez var mı gavur sektör fikri olan
 • 22-09-2017, 09:41:44
  #2
  Türkçe ile çok kazananlarda var az kazanan da. Tabi bir yabancı site kadar kazandırmasa da güzel paralar kazanan çok insan var. Sen bakma burda sadece kazanamayanların sesi çıkıyor. Kazananlar pek yazmıyor.

  Öncelikle doğru kategoriyi ve doğru başlıkları seçmen lazım. Bunun içinde analiz yapacaksın. Başlıklar belirleyip o başlıklara yöneleceksin. Gidip aylık 100 aranmalı başlığa çalışırsan hitte almazsın tıklama da. Haliyle kazançta olmaz.

  Ama gidip aylık 10k aranmalı rekabeti düşük başlıklara çalışırsan kazanç şansın artar. Sektör bol aslında sadece biraz düşünmek lazım. Örneğin okul dönemi açıldı. Eğitimle ilgili kendine alt kategori belirle yaz makaleleri. Ama gidip "Eğitim" kategorisine çalışma. "Anasınıfı eğitimi, anasınıfı boyama kitapları" gibi anasınıfıyla ilgili başlıklar belirle kendine.

  Bu sadece örnek. Başka kategorinin alt kategorisine çalışabilirsin. Kazanç herkese düşük değil. İşine özen göstermeyene kazanç düşük. Kısa sürede değil uzun vadede çalış kazanırsın inşallah.

  İyi forumlar