Düşündüm kadarıyla büyük bir problemle karşı karşıyayım. Daha önceden başka bir mail hesabı adına Adsense üyeliği açmıştım. Bahsetmiş olduğum bu eski hesap YouTube üzerinden açıldığı için uzun zamandan beri giriş yapmadım. Geçen gün açmış olduğum site için tekrar Adsense başvurusu yapmak için başka bir mail ile kayıt oldum fakat daha önceki eposta ile bilgilerimin eşleştiği yönünde bir mail aldım.

Adsense tarafından benden istenen şey eski hesabım ile giriş yapıp yeni hesabımı da buraya eklemek fakat problem şu ki eski mailimin şifresini unuttum. Adsense başvuru formu üzerinden gerekli olan bildirim işlemlerini hazırlayıp kimlik fotoğrafını ile beraber başvuru yenileme talebi için yeniden gönderdim. Eskiden hesaba erişimimin olmadığını söyledim. Eğer bana başka önerebileceğiniz veya yapmam gereken herhangi bir şey varsa paylaşırsanız çok memnun olurum.

İkinci senaryo olarak ise başka bir arkadaşımın üzerine ödeme almak istersem başvuru işlemini yeniden yapabilir miyim? Yani yeni açmış olduğum siteye tekrar adsense hesabı açmaya çalışacağım ve bu sefer diğer arkadaşımın isim ve banka bilgileri gireceğim