• 18-05-2017, 18:34:48
  #1
  İngilizce bir sitem var. Site açıldığından beri her gün düzenli olarak 500+ ingilizce makale girildi. 2 özgün resim ve 1 özgün video ile birlikte. Toplamda 25 adet makale var henüz. Henüz hiti yok. 40 indexi var. Search analyticste 12 kelimede aramalarda çıkıyorum. Adsenseye başvuruşumdan yaklaşık 12 saat sonra aşağıdaki yanıtı aldım. Sizce neden kabul edilmemiş olabilir ? Yetersiz içerik veya organik hit olmamasından diye düşünüyorum. Özgünlük açısından bir sorun yok çünkü.


  Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

  Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir
  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.
 • 20-05-2017, 17:00:11
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Bazıları hitle alakası yok diyor ama ben %99 alakası olduğunu düşünüyorum.