Adsense por*o reklamlar çıkıyor - Sayfa 4 - R10.net
 • 15-05-2017, 22:13:16
  #28
  ByAsLaN adlı üyeden alıntı
  Adam bir cevap vermiş, konu sahibi de bilgili bir arkadaş olarak onunla alakalı olmadığını beyan etmiş sizin şu cevabınız tam kavga çıkarıp banlanmalık ondan sonra görüyoruz Ban Cezası sorunları kısmında sizin gibi arkadaşları. Niye bu kadar üstüne gidiyorsunuz tanımıyorum arkadaşı ama şu yazdığınız cevap hele de hiç bir fikre sahip olmadan sadece yazmış olmak için yazmış olmanız tam bir fiyasko bence kaldırın bu mesajı.
  Adam resmen konuyu acana sen prno izliyosun o yuzden cikiyor demis. Belki adam dininde namazinda. Resmen iftira atmis adami asagilamis. Asil ben degil o laf olsun diye konusuyor. Bende boyle seyler bakmiyorum ama bendede r10da meet single muslims diye reklamlar cikiyor. Ben musluman kadinlardan hoslanmayan biri olarak sence internette musluman kadinlarla nasil tanisilir mi yaziyorum?!

  Adam direk yargisiz infaz yapmis. Bende igneledim iste.
 • 17-05-2017, 00:07:37
  #29
  cinsel içerikli reklamları kapattım o yüzden benimde başıma geldi...ondan sonra bununla karşılaşmadım +18 ve cinselliğe atf reklamlarını adsense hesabınızdan pasif hale getirin
 • 18-05-2017, 10:22:02
  #30
  Herkes bu tür reklamları adsense hesabından pasif hale getirin demiş

  Peki web sitesi olmayan, adsense hesabı olmayan ne yapacak?

  Biz ziyaretçi olarak bu tür reklamları görmekten rahatsız oluyoruz.
  Geçenlerde haber7 de haber okurken bir kez denk geldi, çok şaşırdım.

  Hee adwordsun adaletine gelince..

  Geçenlerde gayet muntazam bir yabancı dil kitap satış sitesinin reklamını verdik, reklam birkaç saat içinde durduruldu. Gerekçesi şuymuş: açılış sayfamız bilmem ne kalite politikalarına uymuyormuş.Ne yaptıysak reklamı aktif hale getiremedik.

  Aynı adwords bu tür reklamlara nasıl onay veriyor? çok ilginç.

  Sıkıntı adsense değil, adwords bu reklamı nasıl kabul eder?
 • 18-05-2017, 10:46:44
  #31
  Bende de Kore Çin alfabeli reklamlar çıkıyor. Mobilden hem de. Haberlere bakarken "Çin devlet başkanı" kelimelerini görüp reklam çıkardıysa Google kapatsın tükanı..


  Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  >>>> BJK.biz SATILIKTIR<<<<