• 12-04-2017, 21:44:35
  #1
  Biliyorum başlığı görünce bu olaylara çok uzak birisi yada farklı birşeyler düşüneceksiniz ama yaklaşık 1 hafta önce başvurduğum adsense onayı için cevap olarak red gelmiş Sebeb ise "Hassas İçerik" bu yüzden böyle bir başlık açmak aklıma geldi. Yasak olmadığını onlarca sitenin kullandığını biliyorum ama google mi artık yayıncı kabul etmiyor yoksa gerçekten ilk başvuruyu haber sitesi ile yapmak mı yanlış bunun cevabını öğrenmek istiyorum.

  Gelen Mesaj ;

  Hassas içerik: Sitenizi inceledik ve sitenizde gösterilecek reklamların çoğunun site içeriğinizle alakalı olmayacağını tespit ettik. Reklamlarınızın, site kullanıcılarınıza veya reklamverenlerimize olumlu bir deneyim sunmayacak olması nedeniyle, sitenizin şu an için AdSense programına uygun olmadığını düşünüyoruz.

  Gerçi bugünler de google ile aram hiç iyi değil news için yaptığım başvuru da da ummadığım bir cevap aldım Oda şu şekilde

  Sitenizin güvenilirliğiyle ilgili endişelerimiz var. Kullanıcılar, bize okudukları içeriği kimin yazdığını bilmek istediklerini söylüyorlar. Bu yüzden, yazar biyografilerine ve iletişim bilgilerine kolayca erişilebilen haber siteleri arıyoruz. Google Haberler'e dahil edilmek üzere tekrar başvurmadan önce lütfen sitenizde bu konuda iyileştirme yapın ve ayrıca sitenizin diğer yönergelerimize uygun olduğundan emin olun.

  Ne yapalım arkadaşlar bırakalım mı bu işleri ?
 • 12-04-2017, 21:53:32
  #2
  Hocam bu adsenseyi anlamak zor. Ben sana şarkı hediye ediyorum elimden geleni bu kadar
  https://www.youtube.com/watch?v=dhqLV3BhoJ0