• 12-03-2017, 20:04:08
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Arkadaşlar Merhaba;

  Yaklaşık 1,5 Sene önce mobil uygulama için Admob reklamlarıyla ilgili adsense hesap açmıştım. Hesap pinli bu arada.Yakın zamanda açtığımız bir sitemiz için bugün bu hesap üzerinden başvuru yaptık.Daha doğrusu yapmışmıyız onu sormak istiyorum size

  hesap görünümü ;
  Başvuru yolu : Reklamlarım/Diğer Ürünler/Web sitesi adresi girildi. Daha sonra adsense ana menüye döndü.
  Yaptığım işlemler : Yeni Reklam Birimi deyip sitemize uygun 3 adet reklam birimi oluşturduk.  Oluşturduğumuz reklam birim kodlarını siteye ekledik. Ancak Herhangi bir adsense reklam gözükmedi.Tarafımıza siteniz inceleniyor gibi bir mailde gelmedi. Acaba doğru adsense için gittiğimiz yol doğrumudur ? Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.

  Edit

  Arkadaşlar yukarıdaki durumu çözümlemek adına aynı siteyi yeni hesap üzerinden tekrar başvurdum.Yeni başvurudan sonra gelen mail ise şu şekilde  Eski hesaptan aldığım reklam kodlarını eklendiğinde hala boş reklam çıkıyor sizce ne yapmalıyım ?
 • 13-03-2017, 02:14:23
  #2
  ref
 • 14-03-2017, 11:27:41
  #3
  Takipteyim benzer durum bende de var reklamları ekledim ama haftalar oldu reklamlar gözükmüyor. Birimler de boşta gözüküyor. Nasıl bir yol izleyeceğimi bende bilmiyorum.
 • 14-03-2017, 21:33:52
  #4
  EVet beyler değerli fikirleri bekliyoruz.
 • 14-03-2017, 23:36:49
  #5
  🥇YAZILIM HİZMETLERİ🥇
  isterseniz bir de konuda şurada açın,

  https://productforums.google.com/for...rum/adsense-tr

  umarım faydası olur reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız devre dışı bırakıp gözden geçirin tekrar. Reklam kodlarını farklı yerlerde de deneyin.
 • 15-03-2017, 12:06:19
  #6
  Üyeliği durduruldu
  Arkadaşlar işler iyice karisik bir hal almaya başladı. Öncelikle konunun başında belirttiğim 1,5 senelik hesabın haksız yere tıklama yapildigi, bundan dolayı aktif olmadığını öğrendim. Buraya kadar herşey normal o hesap içinde başvuru yaptığım adresi detaktif ederek yeni bir mail adresi dün tekrar başvuruda bulundum. Bugün tarafima gelen mail şu şekilde;  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve x@gmail.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik.
  AdSense Program Politikalarımız birden fazla hesaba izin vermediğinden, yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.
  X@gmail.com adresini kullanarak onaylanmış hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen giriş sorun gidericimizdeki adımları izleyin. Bu işlemle hesabınıza yeniden erişim elde edememeniz durumunda, bizimle iletişime geçmenize olanak veren bir seçenek sunulmuştur. Bizimle iletişime geçtiğinizde, istediğiniz giriş e-postasıyla hesabınıza erişebilmeniz için birlikte çalışırız.
  Birden fazla AdSense hesabına ihtiyacınız varsa, birden fazla başvuru gönderme hakkında yardım almak için lütfen bu yardım makalesine bakın.

  X@gmail.com e-posta adresini onaylanmış hesabınıza eklemek istiyorsanız, bu adımları izleyin.

  Problem şu ki yeni hesap adresiyle ilk defa başvuru yapmama rağmen başvuru yaptığım mail adresi mail içerisinde geçen x@gmail.com adresi. Yani daha önce bu adres ile başvuru yapılıp onay filan alinmadi.Ama mailde bu adresin daha önce onaylandığı yazmakta.Hala çözüm bulamadım yardım lutfen