Merhabalar,

Satın aldığım web sitesi başka birinin Adsense hesabında banlandığı için Adsense ban itirazı yapamıyorum. Tarafıma iletilen mail ;

Alıntı
Sayın Yayıncımız,

AdSense Müşteri Desteği ile bağlantı kurduğunuz için teşekkür ederiz.

Kayıtlarımız, program politikalarımızla ilgili bir veya daha fazla ihlalden dolayı site.com adresine reklam sunumunun devre dışı bırakıldığını gösteriyor. Daha ayrıntılı bilgi için AdSense hesabınızın Politika ihlalleri bölümüne bakın.

Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, doğrudan politika uzmanlarımıza bir itiraz formu gönderin.

İtiraz formu gönderemiyorsanız, bu sitenin AdSense programına katılımını şu anda yeniden değerlendiremeyiz. Sahip olduğunuz başka siteler varsa bu sitelerden politikalarımıza uygun olanlara reklam kodu yerleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

Site üzerinde herhangi bir politika ihlali yoktur. Satın aldığım kişinin hesabında bulunan farklı bir site yüzünden mevcut Adsense hesabı banlandı, hesap ile birlikte ekli olan tüm domainler Adsense üzerinde banlanmış durumda, bundan dolayı mevcut sitede banlıdır.

Bu konu hakkında Adsense departmanına mail atıyorum, fakat herhangi bir geri dönüş yapılmıyor. İtiraz formuna tıkladığımda https://i.hizliresim.com/O0RA3D.jpg adresinde bulunan hatayı alıyorum. Buradaki sorun gidericiyi kullandığımda da üstte alıntı olarak eklediğim geri dönüşü aldım. Konu hakkında bilgi sahibi herhangi birisi vardır diye buraya konu açıyorum.

Adsense yardım forumuna konu açtım ama kimse oralı olmadı