• 09-02-2017, 12:37:06
  #1
  Merhaba arkadaşlar,

  Adsense başvurum red oldu, aşagıdaki gelen mail..
  Ne yapmalıyımki onay alabilirim..
  Site ismi için özel mesaj atabilirim..

  Gelen mail
  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.
  Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.
  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.
  
  Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir: 
  
  Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
  Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
  Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

  Yardımcı olursaniz sevinirim.

  Tekrar başvuru durumu varmı sıklıgı ne aralar bilgilendirirseniz sevinirim.

  Teşekkürler
 • 09-02-2017, 13:50:56
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Tekrar gönder kodları kaldırmadan..

  İstediğin kadar başvuru yapabilirsin
 • 09-02-2017, 18:05:23
  #3
  Durmadan başvurmaya devam
 • 09-02-2017, 18:06:04
  #4
  Bir kez daha deneyin.
 • 09-02-2017, 18:50:33
  #5
  Tekrardan başvuru yapabiliyorsunuz, lakin bir süre bekleyip özgün içerik sayısını arttırdıktan sonra, yani siteyi biraz daha doldurduktan sonra başvuruyu yenilemeniz daha sağlıklı olacaktır hocam.