• 12-05-2008, 00:00:39
  #1
  Merhaba arkadaşlar son zamanlarda aramalardan yüksek kazanç diye başlıklar gördüm, belki bu olay aşağıda vereceğim örnek olabilir.

  Arama kutucuğunun içine yazacağınız kod sayesinde otomatik olarak arama kutucuğunda bizim önceden belirlediğimiz kelime gözükecek.

  Mantık şu, sitenize gelen ziyaretçi aşk kelimesiyle yönlendi açlıan sayfada yazınızın üstüne koyacağınızı arama kodunun içindede aşk testi ibaresi gözükecek. Böylece kullanıcı psikolojik olarak kendisi yazmadan ara butonuna basacak.

  Saygılarımla
 • 12-05-2008, 00:24:50
  #2
  Dediğiniz yöntem reklam kurallarına aykırıdır.
  Aşağıda bunu gayet açık ve net bir şekilde belirtmişler bu yönetmi uygulayınca ziyaretçi butona psikolojik olarak basar ama google da bize psikolojik olarak banı basacaktır!

  Alıntı
  Yayıncıların arama kutusunu terimlerle önceden doldurmasına veya arama sonuçları sayfalarına doğrudan bağlantılar oluşturmasına izin verilmez.
  AdSense kodu, araç çubuğu gibi yazılım uygulamalarına entegre edilemez.
  AdSense kodunu içeren sayfalar, kullanıcının ana sayfasını sıfırlama veya kullanıcıyı istenmeyen web sitelerine götürme gibi tarayıcı ayarlarını değiştirebilecek bir yazılım tarafından yüklenemez.