• 28-11-2016, 01:26:17
  #1
  Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşım 2004 yılında aldığı adsense hesabının orjinalini bilmiyor. Kendi kullandığı mail adresi yönetici olmadığı için kullanamıyor. Orjinal mail adresi için kuvvetli bir tahminimiz vardı ve onu deneyip giriş yaptık. Sonrasında adsense başvuru sayfası geldi önümüze ve tekrar başvuru yaptık ve şöyle bir cevap aldık.

  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve deneme@1234.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik.
  AdSense Program Politikalarımız birden fazla hesaba izin vermediğinden, yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.

  deneme@1234.com adresini kullanarak onaylanmış hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen giriş sorun gidericimizdeki adımları izleyin. Bu işlemle hesabınıza yeniden erişim elde edememeniz durumunda, bizimle iletişime geçmenize olanak veren bir seçenek sunulmuştur. Bizimle iletişime geçtiğinizde, istediğiniz giriş e-postasıyla hesabınıza erişebilmeniz için birlikte çalışırız.

  Birden fazla AdSense hesabına ihtiyacınız varsa, birden fazla başvuru gönderme hakkında yardım almak için lütfen bu yardım makalesine bakın.

  digermail@abc.com e-posta adresini onaylanmış hesabınıza eklemek istiyorsanız, bu adımları izleyin.


  Orjinal hesabı bulmak için ne yapmamız gerekiyor acaba? Adsense forumları yetersiz kaldı.
 • 29-11-2016, 19:44:31
  #2
  Daha önce başına böyle bir olay gelip düzelten oldu mu arkadaşlar? Adsense id si var fakat yönetici hesabını bulamıyoruz. Nasıl bulabiliriz acaba? Şimdiden çok teşekkürler.