• 09-09-2016, 16:42:30
  #1
  İlk başvurduğumda siteye sohbet sitesi deyip alakasız bir red aldım. İkinci başvurumda ise anlayamadığım bir neden söyledi.

  Alıntı
  Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:
  Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir
  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

  Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

  Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
  Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
  Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
  Nedir sorun bilen birisi varsa lütfen açıklayabilir mi? site www.seyitalidogan.com.tr
 • 09-09-2016, 16:55:01
  #2
  Rica etsem sağ alanda kullandığın kategorileri kaldırır mısın? class'ları bile değiştirmemişsin...
 • 09-09-2016, 16:57:58
  #3
  tzengin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rica etsem sağ alanda kullandığın kategorileri kaldırır mısın? class'ları bile değiştirmemişsin...
  Kaldırırım.

  Kaldırdım...
 • 09-09-2016, 17:00:14
  #4
  Teşekkür ederim. Soruna gelecek olursak,

  İçeriklerinin özgünlüğünden emin olmalısın; inan gerisi önemli değil. 20 içerik bile olsa özgün yeterli.

  Sonra durmadan başvuru yapmaya bak, illa ki onaylayacaklardır. Bugüne kadar kimse çözemedi Adsense'yi herkes tahmin yapıyor, tecrübelerini paylaşıyor. Bende öyle yaptım ve işe de yaradı.

  Tavsiyem: Kaliteli içerik + Faydalı içerik + Özgün içerik = Adsense Onayı

  İyi çalışmalar dilerim.
 • 09-09-2016, 20:42:19
  #5
  kesinlikle keyfi uygulama yapiyor ben sayfam için 10 kere başvuru yapmışımdır lakin hiç onaylamadı sayfada hiç bir değişiklik yapmadım tekrar başvuru yaptım onayladı bence keyfi işlem yapıyor. öyle tahmin ediyorum ki

  bilgisayar başında bir kaç eleman var keyiflerine göre buna verelim buna vermeyelim yapiyorlardır :>
 • 09-09-2016, 21:00:48
  #6
  Adsense hesap ihtiyacınız varsa bana ulaşabilirsiniz 2 yıllık hesaplar mevcuttur