• 01-09-2016, 22:49:48
  #1
  Selamlar öncelikle arkadaşlar kısaca söylemek gerekirse kazancımı 1 senedir agario sitesinden sağlamaktayım. biliyorum ki, agario siteleri riskli fakat benim sitede böyle bir şey olmadı çünkü yerleşim de sorun yoktur 1 senedir çok iyi kazançlar yaptım bir nevi ekmek teknem hatta ilk hetepta siteyi satıcaktım ama sonra vazgeçtim.

  benim hesabım 2 sene evvel flash games oyun sitesinden virüs siteye girmiş ama farkedemedim domain ban yedi ve hesap gitti öyle böyle bir daha hesap alamadım. bende bir arkadaş ile ortak oldum konuya bakın derim

  Buyrun...

  bu kısımdan sonra biriyle ortak oldum yaklaşık 5 6 ay para aldım kendisi benden %20 sini alıyor ama gel gelelim bizim insan oğlu namkör 5 ay paramı aldım sorun yok ama gel gelelim geçen ay param yattı hesap onun bana yan hesap açtı sürekli takibi böyle yapıyorum hatta telefondan takip ediyorum.

  bu geçtiğimiz arkadaşımız da sağolsun bana 5 gün geç parayı yatırdı fakat delirmemek içten değildi çünki çok acil paraya ihtiyacım vardı hastene ile olsunn sağdan soldan borç vereceklerim var birde arkadaşın telefonu kapalı skype sürekli açık yazmıyorda yani resmen çatladım arkadaşlar konuyu açmamın sebebi hesabı olupta kazanç sağlamayan arkadaşlarımız varsa siteme reklamları ekleyip % 15 şini siz alırsınız geriside bana ait olur siteye durumlarım bozuk olduğundan dolayı seo da yaptıramadım yaptırsam kazanç 2 ye katlanır şuanda, aylık gelir takriben geçen ay 2.590 bu ay 2600 buldu ama seo yapılırsa aylık 2 ye kaylanır bu siteden 3 ayda 25000 tl aldığımız oldu gerisini siz düşünün site harika isim akılda kalıcı ve tanınmış bir agario sitesidir.


  şartlar şunlar arkadaşlar bana yan hesap açmanız ödeme ayarlarında ödeme benim üstüme olması + olarak %15 si sizindir.

  ödeme bana gelmesinin sebebi şudur en son ortak olduğumuz arkadaşımız bana 4 gün geç yatırınca çıldırdım nasıl olmasın hastane olayları var telefonu kapalı skype de yazmıyor kısaca bu şekilde ortaklık kabul eden varsa bana ulaşabilirler izmir terciğimdir.

  şuanda sitede reklamlar var kazanç devam ediyor günlük 90 100 tl gelir var ortak bulunca reklamları kaldırıcam yeni sağlam bir ortak ile bu işe devam edicez ortak bana yakın zamanlarda destek çıkarsa seo v.s bu gelir 2 ye katlanırsa ortak arkadaşımız da kazanır şimdiden ortak sağlam ortak güvenilir kardeşlerimiz den cevap beklerim. ve unutmadan şimdiden Mubarek Cuma Akşamınızı Kutlarım.

  Konu yanlış yerde ise lütfen kusura bakmayın. wmaracında şuanlık konu açmıyorum 2. kısmetimizide burdan deneyelim dedim iyi forumlar.

  23:03 aldığım güncel gelirler.


  http://prntscr.com/cd1y5i
 • 02-09-2016, 00:01:01
  #2
  arkadaşla anlaşma sağlanmıştır, teşekkürler
 • 02-09-2016, 00:29:26
  #3
  Selamlar arkadaşlar evet GirisimciOfisi arkadaşımız ile anlaşma sağlanmıştır her ikimiz içinde hayırlısı olsun diliyorum teşekkürler.