• 18-08-2016, 04:24:19
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Arkadaşlar,

  Google adsensede yeniyim.Nasıl kazanırız tamam özgün içerik girmek mutlak şart.Ama bir rehber falan varmı güzel anlatım yapan.Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
 • 18-08-2016, 10:51:00
  #2
  en sağlam kazanç mobl uygulamalardan oluyo gerisi faso fiso dostum.. admobdan kazandığını youtube dan yada web den zannetmiyorum kazanacağını
 • 18-08-2016, 13:02:57
  #3
  Üyeliği durduruldu
  Konu güncel arkadaşlar,varmı önerisi olan.
 • 18-08-2016, 13:23:28
  #4
  Zaman ayırman gerekiyor. Siteyi seo makalelerinde söylendiği üzere özgün içerik yazacağın bir blog gibi düşününce bu iş olmaz. Sektör çok fakat rakipde çok milyon sayısınca site var rakip varsa seninde rakiplerden farklı bir vizyon ile sirkülasyon yaratman gerekiyor.

  Özgün yazı tabiki yolun başı. Bunu konuşmaya gerek bile yok. Fakat burda şunu yap bunu yap diye bir rehber bulman imkansız. Bir site açtığında onun için yapabileceğin (tanıtım, reklam, içeriğe yönelik yenilikler geliştirmeler, sosyal medya desen ap ayrı bi dünya...) yüzlerce şey var. Bunları araştırabilirsin yada kendin geliştirebilirsin. İyi kötü bi kısmını yada hepsinden biraz düzgünce uyguladığında ortaya zaten SEO değerleri yükselmiş markalaşmış (yada o yolda giden) bir proje çıkıyor. Buda kazanç olarak ilerleyen süreçte sana yansıyor.

  Şimdi birileri gelip muhafelet olabilir söylediklerime. Keza birşeyler anlatmak çok zor bu forumda insanlara. Bende işkembeden sallamıyorum tabiki. Bir siteden günde 700 TL adsense kazancı elde eden biri olarak konuşuyorum.