• 07-07-2016, 06:14:28
  #1
  Merhaba mevcut bir adsense hesabım var fakat ikinci bir adsense hesabını almak için farklı bir site üzerinden tüm bilgiler farklı olarak başvurdum ki zaten sorunun ikinci bir hesabı almaya çalışmam ile alakalı olmadığından eminim. Ancak ilk önce domain ile hiçbir şekilde 2 ay boyunca başvuru bile yapamıyordum(Hata veriyordu başvuru tamamlanmıyordu) . 2 ay sonra denediğim de ise başvuru yapabildim ve yetersiz içerik sebebiyle Red yedim. Daha sonra yetersiz içerik sorununu ortadan kaldıracak gerekli düzenlemeleri yaptım ve aşağıda belirttiğim mesaj geldi.

  Genelde Politikalar belirtilir ve yetersiz içerik, Kopya içerik gibisinden sıkça rastladığımız Red mesajları gelir. Bu defa alışa gelmişin dışında bu durum ile karşılaştığımda ne yapacağımı anlamadım .

  Hani sanki lütfen bir daha başvurma kabul etmemiz imkansız gibisinden bir mesaj veriyor inceden . Domain banlı diyeceğim ama bir adsense kodu yerleştirdiğim taktirde sorunsuz yayınlanıyor. Şimdiden bu konu hakkında bilgisi olan birisi yorum yaparsa çokk sevinirim.
  İyi forumlar.

  Mesaj şu şekilde

  Sayın Marina Yağmur,

  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Uzmanlarımız başvurunuzu inceledi ve program ölçütlerimizi karşılamadığını saptadı. Bu nedenle, sizi programımıza kabul etmemiz mümkün değil.

  Google reklamlarının yayıncılarımız ve reklamverenlerimiz için etkili olmasını sağlamaya yardımcı olacağına inandığımız bazı politikalarımız bulunmaktadır. Google, tüm yayıncıları inceler ve herhangi bir başvuruyu reddetme hakkını saklı tutar. Büyümemizi sürdürürken, daha geniş bir web içeriği ile daha fazla web yayıncısına hizmet edecek şekilde programımızı genişletebileceğimizin farkındayız.

  Kararımızın ayrıntılı nedenleriyle ilgili sorulara cevap veremeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


  Mobilden yazıldı. Cümle ve kelime hataları olabilir.
 • 08-07-2016, 13:30:07
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Farklı olsa neolur hocam: D

  Sonuç olarak aynı kapıya çıkıyor geçmiş olsun.
 • 08-07-2016, 13:38:41
  #3
  Reklam verenler için sitenizin uygun olmadığını düşünüyormuş inceleyen eleman kısaca bahane tekrar tekrar deneyin hep farklı şeyler söyleyecekeler size zaten...
 • 11-07-2016, 04:00:11
  #4
  Aynı mesajı bende aldım bugun sebebini merak ediyorum sitemde özgün olmayan hiçbir içerik yok
 • 11-07-2016, 04:14:09
  #5
  Saçmalık Halbuki daha az içerik ve aynı konular ile adsense almıştım