• 06-07-2016, 22:40:45
  #1
  Bu aralar adsense lazım oluyor. Adsense almak için bir site kurmak istiyorum. Bu site nasıl olmalı tecrübelerinizi aktarır mısınız?
 • 06-07-2016, 23:33:28
  #2
  vlrdblc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu aralar adsense lazım oluyor. Adsense almak için bir site kurmak istiyorum. Bu site nasıl olmalı tecrübelerinizi aktarır mısınız?
  adsense almak için site kuracaksanız hiç kurmayın boşuna çünkü alamayacaksınız, adsensenin ne olduğunu biliyorsanız sitenin nasıl olması gerektiğini daha iyi bilmeniz gerekir diye düşünüyorum

  buyrun politika burada, siteyi siz bulursunuz artık

  Benzersiz ve alakalı içeriğe sahip siteler oluşturun.
  Google, kullanıcılara herhangi bir yarar sağlamayan alanlara karşı önlem alacaktır. Google'ın Web Yöneticisi Yönergeleri ile ilgili bilgi edinmek, aşağıda belirtilenler gibi başarılı yayıncıların kullandığı bazı en iyi uygulamaları öğrenmenizi sağlayacaktır:
  Alakalı ve kısa içeriğe odaklanın, zira Web sayfalarının içeriğine veya koduna aşırı sayıda, yinelenen veya alakasız anahtar kelimelerin eklenmesine izin verilmeyecektir.
  Sitenizin Web sayfalarında gizli metin veya gizli bağlantılar kullanmaktan kaçının.

  Özgün içerik çok az veya hiç yok

  Sitenizin Google arama sonuçlarındaki sıralamasını yükseltmeye yönelik en önemli adımlardan biri, sitenizin zengin bilgilerle dolu olmasını ve bu bilgiler arasında içeriğinizin konusunu belirten, uygun şekilde kullanılmış, alaka düzeyi yüksek anahtar kelimeler bulunmasını sağlamaktır.

  Yine de bazı site yöneticileri çok sayıda kelime içeren, ancak çok az orijinal içerik barındıran veya hiçbir orijinal içerik barındırmayan sayfalar oluşturarak sayfalarının sıralamasını yükseltmeye ve ziyaretçi çekmeye çalışmaktadır. Google yalnızca ıvır zıvır dolu veya kullanıcılara önemli bir değer katmayan çerez kesici sayfalar göstererek daha yüksek sıralamaya sahip olmaya çalışan alan adlarına karşı işlem gerçekleştirecektir.

  Örnek olarak şunlar verilebilir:

  Otomatik oluşturulan içerik
  Köprü sayfaları
  Diğer kaynaklardan alınan içerik. Örneğin: Toplama içerik veya düşük kaliteli misafir blogu yayınları
  Düşük etkili iştirak siteleri
  Siteniz arama sonuçlarımızdan kaldırıldıysa daha fazla bilgi edinmek için Web Yöneticisi Yönergelerimizi ve yukarıdaki bağlantıları inceleyin. Değişikliklerinizi yapıp sitenizin yönergelerimizi artık ihlal etmediğinden emin olduğunuzda, tekrar değerlendirilmesi için sitenizi gönderin.
 • 29-07-2016, 17:39:41
  #3
  teşekkürler hocam
 • 31-07-2016, 10:38:05
  #4
  Kardeşim buna sen karar ver . WEb siten benzersiz olsun ...