• 20-06-2016, 19:07:44
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Merhabalar,


  AdSense hesabınız artık tamamen etkinleştirildi. Birkaç saat içinde sitenizde alakalı reklamlar yayınlanmaya başlayacak ve böylece çevrimiçi içeriğinizden para kazanmaya başlayabileceksiniz. Bu süre zarfında ödeme ayarlarıyla ilgili birkaç adımı tamamlayabilirsiniz. Bu ayarları yaptığınızda, ilk ödemenizi almaya hazır olursunuz.  Adsense'den böyle bir mail geldi.

  https://www.google.com/adsense/unchecked

  ama panel gidince

  Account Not Active
  An AdSense account does not exist for this login, as your application is currently in review. Within a week of your application date, we'll review your application and follow-up with you via email. Once you are approved to join AdSense, you'll be able to log in to your account and get started.
  böyle bir yazı var


  Napmam gerekiyor
 • 20-06-2016, 22:25:45
  #2
  Bu ve bunun gibi bir kaç sorun son 1 haftadır bir çok kişinin başına gelen bir durum. Adsense onay süreci için yeni bir algoritma uyguluyor diye düşünüyorum. Son dönemde ki hiç bir başvurunun olumlu sonuçlanmaması durumu ortadan kalkabilir.

  Önerim destek ekibine mail atın, geri dönüş olmazsa 1-2 hafta bekleyip durum düzelmemesi durumunda yeni bir gmail hesabı ile tekrar başvuru yapın.
 • 20-06-2016, 22:29:06
  #3
  Üyeliği durduruldu
  Benimde hesap kabul edilmemiş ama adsense.com'a girince bekleniyor diyor. Sorun var sanırım.
 • 20-06-2016, 23:33:02
  #4
  evet yeni bir algoritma ve uygulama yapmaları lazım, son zamanlardaki adsense hesaplarındaki saçma sapan işlevler, baya bi aptalcaydı. İnşallah düzeltirler