• 17-06-2016, 20:11:01
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Merhabalar,

  Footer'imdeki site ile adresse başvurdum. Tamamen özgün bir site. Ve ADSENSE'den red aldım Baya bir şaşırdım diyebilirim sizce sebep ne olabilir?

  	
  AdSense başvurunuzun durumu
  
  Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:
  Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir
  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.
  
  Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir: 
  
  Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
  Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
  Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
 • 17-06-2016, 20:18:58
  #2
  İlk adsense hesabınızı; sağlık, moda, mobilya gibi sitelerle almanızı tavsiye ederim. Keza ben öyle yapmıştım.
 • 17-06-2016, 20:34:13
  #3
  Üyeliği durduruldu
  Tolgahanuzun adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlk adsense hesabınızı; sağlık, moda, mobilya gibi sitelerle almanızı tavsiye ederim. Keza ben öyle yapmıştım.
  Hocam sizce bu footer'imdeki site alamaz mı .?
 • 17-06-2016, 23:54:23
  #4
  8-9. reddim oldu gmail hesabı bile değiştirdim yine ret Çok zorlaştı diyen de var, çok basit bir iki konu ile aldım diyen de var. web adsense satışlarına bakıyorum 700-800 den başlıyor.
 • 18-06-2016, 00:10:14
  #5
  ben profilimdeki site ile 2.kezde onay aldım.

  eksiklikleri giderin tekrar başvurun. alırsınız
 • 18-06-2016, 01:16:34
  #6
  Üyeliği durduruldu
  registan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ben profilimdeki site ile 2.kezde onay aldım.

  eksiklikleri giderin tekrar başvurun. alırsınız
  Peki sitem hakkında ne düşünüyorsunuz ?

  http://goo.gl/i4IW1C

  alabilirmiyim sizce?