Merhaba, arkadaşlar.

Adsense konusunda iyi sayılmam bu sebepten sizden yardım istiyorum.

Adsense başvurum onaylanmadı diyor fakat başka hesapla eşleştiğini farkettik diye bildiri gösteriyor. Anlamadığım konu bu hangi hesap ve nasıl düzeltilir?

Adsense nin verdiği cevabı aynen buraya yazıyorum.


-----------------------------------------------------------------------------------

Maalesef AdSense hesabınız onaylanmadı
Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin hâlihazırda onaylı olan bir AdSense hesabı ile eşleştiğini tespit ettik.

AdSense Program Politikalarımız birden fazla hesaba izin vermediği için, maalesef yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.

Bir AdSense hesabım var, ancak bu hesaba erişemiyorum: Lütfen girişlerle ilgili sorun gidericimizdeki adımları izleyin. İşlem sonucunda hesabınıza yeniden erişim elde edemezseniz, bize ulaşmanız için bir seçenek sunulur. Bize ulaşmanızın ardından, AdSense hesabınıza istediğiniz giriş bilgileriyle erişebilmeniz için size yardımcı oluruz.

Birden fazla AdSense hesabına ihtiyacım var: Birden fazla başvuru göndermeyi denemekle ilgili daha fazla yardım almak için lütfen bu yardım makalesini inceleyin.
güvenlikaçısındanmailimiyayımlamıyorum@gmail.com giriş bilgilerini mevcut AdSense hesabıma ek giriş bilgileri olarak eklemek istiyorum: Lütfen bu adımları izleyin.
Mevcut hesabımı kapattım: Lütfen aşağıda yeniden başvurun.

---------------------------------------------------------------------------------

bu sorunu nasıl düzelteceğim ile alakalı bilgisi olan arkadaşlar da beni yönlendirirse sevinirim. Şimdiden ilginize Teşekkür Ediyorum..