Merhaba arkadaşlar,
size yaşadığım bir durumdan bahsetmek istiyorum. Ayrıca fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Öncelikle Adsense'in son zamanlarda yaptığı dengesiz hareketlerden resmen bıktım diyebilirim.

1. Sorunum: Geçenlerde Adsense hesabım banlandı. Banlanma sebebi ise "Geçersiz etkinlik". Ben bu adamlara hesabım banlanmadan ince tam 3 kez hesabımda geçersiz etkinlik olduğunu bildirdim. Mailime talebiniz alındı gibi dönüş oldu. Ardından 1 hafta sonra hesabım aynı sebepten ötürü ban yedi. Buraya kadar pek kızacağım birşey yok. Fakat itiraz ettim. 1 dönüş bile yapmaya tenezzül etmediler. 2 kez itirazda bulundum. Hala olumlu, olumsuz dönüş yok..

2. Sorunum: Bu Adsense kontrolü resmen kafayı yedi diyebilirim. Yeni bir mail, yeni yani farklı bir İP ve Mac adresi ile bir sitem üzerine başvuru yaptım. Sitem tertemiz, büyük ihtimal ile onay vereceklerine inanıyorum.

Neyse sonra başvuru yaptım. Ertesi gün ilk onayı aldınız şeklinde mail geldi. Sonra siteme reklamları yerleştirdim. Günler geçti tık yok. Reklamlar görünmüyor. Hesaba girdim "2. onay için sitenize reklamları yerleştirin" gibi alan yok. Sonra bunlara mail attım ne oluyor diye. Ardından dönüş oldu "hesabınızda kısıtlama vardı, kaldırdık" şeklinde. Sonra hala bekliyorum. Tık yok adamlardan. Hesapta onay bilgisi yok. Onaylandı mı onaylanmadı mı bilmiyorum. Mail atıyorum dönüş gelmiyor.


YOK MU BUNLARA RAKİP OLACAK BİR FİRMA??