• 29-01-2016, 15:19:06
  #1
  Selam arkadaşlar .

  Haber sitesinden başvurdum daha önceleri kabul etmedi anladık ki haber sitelerinden etmiyorMuş özgün makale olan bir site yaptım hergün 1.2 makale girdim herseyi özgun 50 ye yakın makale var ama yine onay vermedi cevap ve site asagidaki gibidir nerde yanlış var arkadaşlar söylerseniz sevinirim .
  Www.dijitalgoz.Com

  AdSense başvurunuzun durumu

  Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

  Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir

  Yetersiz içerik: Sayfalarınızın AdSense tarafından onaylanıp sitenizde alakalı reklamlar gösterebilmesi için, sayfalarınızda, uzmanlarımızın inceleme yapabilmesine ve tarayıcımızın sayfalarınızın neyle ilgili olduğunu belirlemesine yetecek kadar metin bulunmalıdır.

  Bu durumu çözüme kavuşturmak için aşağıdaki önerileri göz önüne alın:

  Sayfalarınızda yeterli metin bulunduğundan emin olun. Çoğunlukla resim, video veya Flash animasyon içeren web siteleri onaylanmaz.İçeriğiniz yalnızca başlıklardan değil, tam cümlelerden ve paragraflardan oluşmalıdır.AdSense'e başvurmadan önce, sitenizin tamamen oluşturulduğundan ve yayında olduğundan emin olun. Siteniz hâlâ beta durumunda veya "yapım aşamasında" ya da yalnızca web sitesi şablonu halindeyken başvuruda bulunmayın.Reklam kodunu web sitenizin yayında olan bir sayfasına yerleştirin. Bunun ana sayfa olması gerekmez, ancak içerdiği AdSense reklam kodu dışında tamamen boş olan test sayfaları onaylanmayacaktır.Ziyaretçilerinizin web sitenizin tüm bölümlerini ve sayfalarını bulabilmesi için net bir gezinme sistemi sunun.YouTube videoları ile para kazanmak istiyorsanız, lütfen YouTube para kazanma programına başvurun. Yalnızca video içeren blog ve web sitelerinin onaylanmayacağına dikkat edin.
 • 29-01-2016, 18:48:59
  #2
  aceleci olma BURADA belirtilen şartlara ulaşınca tekrar başvur.
 • 29-01-2016, 22:02:34
  #3
  hocam aceleci derken bunları yazmam 1 dk sürdü ama inanki 5-6 aydır uğraşıyorum bu dediklerime
 • 29-01-2016, 22:07:37
  #4
  Bu aralar ben de onay sıkıntısı yaşıyorum.

  Google işi biraz zorlaştırmış.

  Bu konuda yardımı dokunacak arkadaşlar var ise iletişime geçebilirler.

  "Hızlıca Adsense Onayı" tarzı bir konu iş görebilir
 • 29-01-2016, 23:05:43
  #5
  cculha adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu aralar ben de onay sıkıntısı yaşıyorum.

  Google işi biraz zorlaştırmış.

  Bu konuda yardımı dokunacak arkadaşlar var ise iletişime geçebilirler.

  "Hızlıca Adsense Onayı" tarzı bir konu iş görebilir

  aynen bekliyoruz işin ehli birisini