• 27-01-2016, 23:08:55
  #1
  Arkadaşlar sitem ek iş fikirleri üzerine ama alakasız şekilde siteniz sohbet sitesidir diye red ediyor nedeni nedir çok araştırdım ama mantıklı gelen bir sonuca varamadım.Bu sorunla karşılaşıp onay alabilen varmı ?

  Alıntı
  Sitenizin kullanıcı deneyimini geliştirmeniz gerekmektedir.
  Kullanıcılar ve reklamverenler için iyi bir deneyim sağlanabilmesi için, AdSense programına katılan yayıncıların Web Yöneticisi Kalite yönergelerine uymaları gerekir. Bu yönergeler, kullanıcılarınıza olumlu bir deneyim sağlamanıza yardımcı olabilecek çeşitli ipuçları sunar. Beş kullanıcı deneyimi ilkesinin açıklandığı bu AdSense blog yayınında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bu ilkelerin uygulanması, sitenizdeki kullanıcılara mükemmel bir deneyim sunmanıza yardımcı olacaktır.

  Siteniz politikalarımızla uyumlu olmayan bir sohbet sitesidir.
  Yayıncılar, çeşitli reklam yerleşimleri ve reklam biçimleriyle denemeler yapmaları için teşvik edilir. Ancak, program politikalarımızda belirttiğimiz gibi, AdSense yayıncıları, sohbet programlarına reklam kodu, arama kutuları veya arama sonuçları yerleştiremez. Bu kapsam, anlık mesajlaşma (IM) uygulamalarını, sohbet sitelerini ve dinamik içerik barındıran diğer sayfaları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

  Google ürün politikalarının ihlaline teşvik eden tüm içeriği kaldırmanız gerekir.
  Yayıncılar, Google ürün politikaları zorunluluklarını bertaraf etmesi için kullanıcılara araçlar sunamaz (ör. kullanıcıların YouTube videolarını indirmesine olanak sağlamak) veya Google AdSense politikalarını ihlal etmeye teşvik edemez. Ayrıca yayıncılar, açık iznimiz olmadan logo ve ekran görüntüleri gibi Google marka özelliklerini veya diğer ayırt edici özellikleri kullanamaz. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen içerik politikalarımızı inceleyin.

  Siteniz dönem ödevlerinin satışı ve dağıtımı ile ilgili.
  Yayıncılarımıza ait sitelerin yararlı ve bilgilendirici içeriğe sahip olduğunu görmekten memnuniyet duyarız. Ancak, program politikalarımızda belirtildiği gibi, dönem ödevlerinin veya yasal olmayan, yasa dışı etkinlikleri tanıtan ya da başkalarının yasal haklarını ihlal eden içeriğin satışına veya dağıtımına izin verilmez.
 • 27-01-2016, 23:20:35
  #2
  Hocam tema değiştirin, %70 işe yarıyor
 • 27-01-2016, 23:46:32
  #3
  Aynı durum benimde başıma geldi.
  2 senelik moda-kadın sitem için
  "Siteniz politikalarımızla uyumlu olmayan bir sohbet sitesidir."
  şeklinde red cevabı geldi. Ne yapmak gerekiyor acaba?
 • 28-01-2016, 00:50:17
  #4
  range adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam tema değiştirin, %70 işe yarıyor
  Tamam hocam dediğinizi deneyelim bakalım

  Başka çözüm sunacak varsa çok memnun olurum
 • 31-01-2016, 01:48:42
  #5
  Arkadaşlar elimde 3-4 site var hiç birini kabul etmiyor. Adsense alma konusunda ücretli kendine güvenen arkadaşlar pm atarlarsa sevinirim
 • 02-02-2016, 15:08:18
  #6
  güncel
 • 04-02-2016, 11:07:50
  #7
  Ücretli destek verebilecek birini arıyorum
 • 05-02-2016, 15:54:34
  #8
  mGunes adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ücretli destek verebilecek birini arıyorum
  Öncelikle belirteyimki google.com sunu göz önünde bulunduruyor reklamın gösterimi yapılacak site içeriğinin orjinal haline. Eskiden hesap onay aldımı bütün sitelere ekleyebiliyordun insanlar bunu suistimal etti. Bunun için suan herkesi uğraştırıyorlar size bir tavsiyem olsun başka reklam firması arayın hesap alsanız bile banlanmanız an meselesidir.
 • 05-02-2016, 16:48:24
  #9
  mGunes adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ücretli destek verebilecek birini arıyorum
  bulabıldınız mı kımseyı ben de arıyorum bır arkadasımın rıcası uzerıne ?