• 21-01-2016, 00:12:25
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Merhaba arkadaşlar adsense onaylanmış gelen mail aşşada yazılı sizce neden onaylanmadı pm ile siteyi verebilirim.

  Alıntı
  AdSense başvurunuzun durumu

  Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:
  Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir
  Yetersiz içerik: Sayfalarınızın AdSense tarafından onaylanıp sitenizde alakalı reklamlar gösterebilmesi için, sayfalarınızda, uzmanlarımızın inceleme yapabilmesine ve tarayıcımızın sayfalarınızın neyle ilgili olduğunu belirlemesine yetecek kadar metin bulunmalıdır.

  Bu durumu çözüme kavuşturmak için aşağıdaki önerileri göz önüne alın:

  Sayfalarınızda yeterli metin bulunduğundan emin olun. Çoğunlukla resim, video veya Flash animasyon içeren web siteleri onaylanmaz.
  İçeriğiniz yalnızca başlıklardan değil, tam cümlelerden ve paragraflardan oluşmalıdır.
  AdSense'e başvurmadan önce, sitenizin tamamen oluşturulduğundan ve yayında olduğundan emin olun. Siteniz hâlâ beta durumunda veya "yapım aşamasında" ya da yalnızca web sitesi şablonu halindeyken başvuruda bulunmayın.
  Reklam kodunu web sitenizin yayında olan bir sayfasına yerleştirin. Bunun ana sayfa olması gerekmez, ancak içerdiği AdSense reklam kodu dışında tamamen boş olan test sayfaları onaylanmayacaktır.
  Ziyaretçilerinizin web sitenizin tüm bölümlerini ve sayfalarını bulabilmesi için net bir gezinme sistemi sunun.
  YouTube videoları ile para kazanmak istiyorsanız, lütfen YouTube para kazanma programına başvurun. Yalnızca video içeren blog ve web sitelerinin onaylanmayacağına dikkat edin.
 • 21-01-2016, 00:15:49
  #2
  Hocam 1 gün önce aynısı bir sitem için geldi mail aslında istenilen şu özgün yazı ve olağan siteyi tatmin edici şekilde içerik yani bu en az 100 olur 60 adet makale olur siteye göre değişiklik gösterir acaba makaleniz kaç adet ti eğer azsa kabul görülmeme nedeni bu olabilir.
 • 21-01-2016, 00:18:41
  #3
  Üyeliği durduruldu
  125 adet girildi hocam ayrıca blogger tabanlı site.
 • 21-01-2016, 00:27:24
  #4
  Hocam ozaman makale sayınızdaki kelime uzunluğunu biraz daha fazlalaştırın en az bi 400 kelime olsun doluluk ve özgünlük ön plana çıksın başka bilgim olsa yazarım yanlış bilgide vermek istemiyorum