• 09-04-2008, 00:05:41
  #1
  Arkadaşlar adsense hesap satışı yasak biliyorum, ama benim sorum satış değilde transfer hakkında olcak

  1-) Bir kişi bir kişiye adsense hesabını verirse ( satış gibi düşünelim ) sorun çıkarmı? Yani isim farklıkları olmucakmı, ödemelerde bankada falan sorun çıkmazmı?

  2-) Kusurlu adsense hesabı olabilirmi? Mesela banlı domain oluyor onun gibi? Yani tüm adsense hesaplarının durumu aynımıdır?

  beni bu konularda aydınlatırsanız sevinirim

  NOT: konu yasaksa moderatörler silebilir
 • 09-04-2008, 01:32:15
  #2
  hesap transfer derken tek zor kısmı eft için yeni bir banka hesabı eklemek ve o banka hesap sahibinin isim ve soyismi adsense hesap sahibinin isim soyisminden farklıysa yapacağınız şey adsense'e mail atarak bunu bildirmek.
  kullanmak istediğini yeni isim nedir, daha önce ödeme aldıysanız miktar neydi, ilk gösterim tarihi ve gösterim sayısı gibi birkaç soru soracaklar, ödeme tarihinden ve detaylı raporlardan bu soruların cevaplarını kesin öğrenip maili cevaplamanız yeterli olacaktır.
  ama bir noktası var, neden sorabilirler, kayıt olurken benim elektronik banka hesabım yoktu ondan dolayı oda arkadaşımın banka hesabını kullanıyordum ama artık taşındım ve kendi hesabımı açtım ondan dolayı adsense bu yeni hesabıma bağlam istiyorum gibi birşey söyleeyin
  not: hile öğretmek gibi olduysa hemen silin.