• 16-12-2015, 10:00:08
  #1
  İyi günler sorunumu açıklayıcı bir anlatım için site örnek siteler ile anlatmak isityorum.

  Elimde ki domainde barındırdığım hostingde özellik olarak barındırabilir site 5 olarak gözüküyor bu domainin adı site1.com diyelim. Bu domainde adsense aktifdir

  site1.com:2082 den cpanele girdim ve oradan eklenti etki alanları bölümünden site2.com adında bir domain ekledim. Bu domain film sitesidir.

  Cpanelden film sitem olan site2.com u ekledikten sonra fark ettim ki adsensenin aktif olduğu domain yani site1.com/site-2 şeklinde girince de film sitem olan site2.com gözüküyor.

  Bende site1.com üzerinden htaccess den site2.com u indexlenmesini engellemek istedim fakat bunun site2.com a yansıyabileceğini de düşündüm sizce böyle bir durum olur mu ?

  Bir diğer sorum adsense hakkında site1.com da adsense reklamları aktif demiştim site2.com politakalara aykırı bir site film sitesi olduğunu belirtmiştim fakat site1.com/site-2 olarak da bir dizin üzerinden de site2.com gözüktüğünü de söylemiştim google burayı indexlerse adsense ban yiyebilir mi yani google buranın farklı bir site olduğunu mu görür yoksa ftp üzerinden farklı bir dizin olarak mı görür ?

  Umarım anlatabilmişimdir yoksa site2.com için ayrı bir hosting alacağım
 • 17-12-2015, 01:46:34
  #2
  Beyler konuyu anlayıpta yardımcı olabilecek varmı?
  Aynı hostingde 2 site var hostingi aldığım site adsense onaylıdır. onun üzerine cpanelden eklenti etki alanlarından addon domain yani ekledim o eklediğim site ise film sitesi hostingi aldığım site adsense onaylı olduğu için sıkıntı çıkar mı ?

  adsenseonaylisite.com/film-sitesi-domaini şekliince yazınca da film sitesine verdiğim hosting alanı gözüküyor google burayı indexlerse sıkıntı çıkarmı başka site olduğunu anlar mı yani?

  Yardımcı olabilecek yok mu ?
 • 17-12-2015, 02:14:53
  #3
  google orayı indexlemez