• 08-12-2015, 15:55:30
  #1
  Merhabalar,

  Geçtiğimiz günlerde bir sitem için adsense başvurdum ve 2 kere aynı cevabı aldım. Cevap aşağıdaki gibi,

  Alıntı
  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve ***@gmail.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik.

  AdSense Program Politikalarımız birden fazla hesaba izin vermediğinden, yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.

  ***@gmail.com adresini kullanarak onaylanmış hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen giriş sorun gidericimizdeki adımları izleyin. Bu işlemle hesabınıza yeniden erişim elde edememeniz durumunda, bizimle iletişime geçmenize olanak veren bir seçenek sunulmuştur. Bizimle iletişime geçtiğinizde, istediğiniz giriş e-postasıyla hesabınıza erişebilmeniz için birlikte çalışırız.

  Birden fazla AdSense hesabına ihtiyacınız varsa, birden fazla başvuru gönderme hakkında yardım almak için lütfen bu yardım makalesine bakın.


  kendimailadresim@gmail.com e-posta adresini onaylanmış hesabınıza eklemek istiyorsanız, bu adımları izleyin.
  Her neyse, bu hesaplarıma giriş yaparak adsense hesaplarını sildim. Bundan bir kaç ay önce ise, bir arkadaşım adsense hesabına beni yetkili olarak eklemişti ve kullanabiliyordum. Geçenlerde kendim başvurmak için kaldırttım ve son başvurumda, yukarıdaki mail arkadaşımın e-posta adresi için geldi. Şu anda kayıtlı olduğum başka bir adsense hesabı bulunmuyor ama nedense böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Daha önce yaşayanınız oldu mu? Nasıl bir yol izlemeliyim?
 • 09-12-2015, 18:36:02
  #2
  Daha önce benzer sorun yaşayan kimse olmadı galiba
 • 09-12-2015, 18:58:18
  #3
  @Cemm; hocam bende yaşadım,diğer hesapları silin ve çerezleri temizleyip edge tarayıcısından başvurun bakalım
 • 09-12-2015, 19:53:08
  #4
  BoraBozdogan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  @Cemm; hocam bende yaşadım,diğer hesapları silin ve çerezleri temizleyip edge tarayıcısından başvurun bakalım
  Hocam, en son gelen mail arkadaşımın hesabıydı. Kendi adsense hesabında beni yetkili olarak gösterdi, kendi sitemi ekleyebiliyordum. Geçtiğimiz hafta arkadaşımın adsense hesabından kendi mail adresimi ve yetkimi kaldırttım. Ama yinede dediğini deneyeyim.

  Teşekkür ederim