ADvoly ile Google DoubleClick Ad Exchange kulanarak gelirinizi artırmak ister misiniz? Google DoubleClick Ad Exchange AdXSeller programı üyesi olan ADvoly, yayıncılarımızın da bundan faydalanmasını sağlıyoruz.

Google Ad Exchange Nedir?

Google Ad Exchange, ya da kısa adıyla Google AdX, Google’ın gerçek zamanlı ihale (real time bidding) sistemiyle internet sitelerindeki her bir reklam gösterimini OpenX, MediaMath, Criteo, Adwords gibi büyük reklam ağlarından en yüksek teklif verene tahsis ettiği bir sistemdir. Google Ad Exchange AdX reklamları Google iş ortakları aracılığıyla (AdXSeller) sadece premium internet sitelerine sunulan Google’ın özel bir reklam servisidir.

VİDEO REKLAMLARI İLE MAKSİMUM KAZANÇ

Sağladığımız video reklam hizmeti ile sistemimize yüklediğiniz videolara eklenen reklamlarla kazancınız maksimum seviyeye ulaşır.

Video oynatıcı servisimiz reklam entegrasyonu hazır olarak sunulmaktadır. Video barındırma hizmetini de ADVoly olarak biz üstleniyoruz. Videonuzun yükleme işlemi bittiğinde size sitenizde kullanıma hazır EMBED kodunuz oluşacaktır, bunu hemen kullanabileceksiniz.

NE ZAMAN ÖDEME YAPILIR?

Sitenizin gelirini hiç bekletmiyoruz. Kesinleşen gelirinizi bir sonraki son haftasında otomatik olarak yatırıyoruz. Sistemimiz Adsense ödemeleriyle aynı şekilde ödeme yapmaktadır. Örneğin; Kasım ayına ait gelirler Aralık ayı sonunda ödemesi yapılmaktadır. Hesabında 50 TL biriken yayıncılarımıza ödemelerini aylık periyodlarda yapmaktayız. Google politikalarına uygun her türlü site yayıncımız olabilir.

Alt limitin Adsense göre daha alt seviyede olması sizin için ayrı bir avantaj sağlıyor olabilir.

Yayıncı olmak için tıklayınız---------------
Adres: Ağaoğlu MY Office 212 Taşocağı Yolu Cd. Kat 25 D: 411 Bağcılar / İstanbul
Telefon:0 850 304 55 11
Mail: fatih@advoly.com
Website: http://advoly.com/