• 08-12-2015, 03:37:05
  #1
  Dün bir makale hakkında politika ihlalleri dışı diye bir uyarı geldi ve reklamlarınız durduruldu dedi. Yayınladığım makale Windows 10 hakkındaydı ve kendi sitesine link bıraktım ve Windows 10 için ayarlar görselleri vs vardı makale içeriğinde. (Çok saçma millet nece sitelerde reklam sunuyor bize gelince bir kaç yazıdan tutukluyorlar resmen)

  Neyse uyarı geldi böyle böyle bu makaleyi kaldırın itiraz ederek tekrar reklam gösterimine başlayabilirsiniz deye belirtiyor zaten durum sayfasında, bende makaleyi ve onunla ilgili etiketi kaldırarak toplam 5 adet yayından kaldırdığım linki kendilerine itiraz formu aracılığı ile gönderdim.

  İtiraz işlemi tekrar ediyor diyor henüz ? Ne zaman geri dönüş sağlarlar ?  Sanırım bir makale yüzünden yeni bir site açmak zorunda kalıcam

  Adalet mi beyler bir makale de bir şey yoktu kendi sitesine link ve windows 10 ayarlar görselleri bir kaç hatayı düzeltmek için hazırladığım makaleydi. Birisi garezinden dolayı şikayet edip de mi bu hale geldim ?
 • 08-12-2015, 06:41:05
  #2
  Makaleyi kaldırın ihlâli giderdim yeniden inceleme talep ediyorum diye bildirimde bulunun. Size gelen mailde itiraz linki olmalım çoğu zaman karar nettir ama yine de ban açtırma ihtimaliniz var. Bizde geçersiz tıklama yüzünden ban yedik tıklayanları engelleyimedik. Hatta engelliyemiyoruz yardım edin diye mail attık sonuç yine ban yedik. Aynı domain 3 sefer adsense aldım farklı hesaplarla hepsi ban yedi. Ama sizinki konudan dolayı ban yediyse ihlal teşkil eden içeriği kaldırırsanız açabilirler.
 • 09-12-2015, 15:57:00
  #3
  İtirazı kabul edip tekrar açtılar arkadaşlar, merak edenler varsa 12 saat içinde açtılar