• 01-12-2015, 12:11:03
  #1
  Daha once cok denk geldigim bir konu . adsense alamiyorum moda sitem icin kadin sitem icin vs vs. ben bu zamana kaadr hep pinli adsense aldim halada aliyorum...

  bence nedenlerden biride su .
  Kadin ve moda siteleri az cok hepsi ayni ornek olarak su site gibi temalar kurulur. Genel ilk bakista text orani cok dusuk .


  Daha once denemek amaciyla su tarz site actim. ozgun makale 1 -2 tanitim aldim siteyi yukletmeye calisiyordum o ara basvurim dedim . pat onaylandi bir daha denemdim tekrar onaylandi

  Dicegim yukaridaki verdigim tarz siteyle ben aldim sizde alabilirsiniz.
 • 01-12-2015, 15:05:54
  #2
  Üyeliği durduruldu
  ALLAH razı olsun böyle bir paylaşım yaptığınız için gerçekten 5 index'le almışsınız.Sektörel bir kelime bulup 500+ kelime 5 makale alsak bu iş biter sanırım.Tekrar teşekkürler.
 • 02-12-2015, 01:06:09
  #3
  Hocam galiba dediğinizde haklısınız. Sonuçta şöyle bir durum var. Terazinin iki ucunu ele alırsak:

  Bir ucunda: Sitelerimize gelen ziyaretçileri kendi eserimiz olmayan, sağdan soldan kırptığımız yarı çalıntı resimlerle tatmin etmeye çalışıp gelir elde etmeyi hedefleyen siteler var.

  Terazinin diğer ucunda: Tamamen kendi eserimiz olan ve bizzat çoğunluğunu bizim ürettiğimiz yazı ağırlıklı, bilgilendirici siteler var.

  Bana sorarsanız hangisi Google'ın işine gelir diye. Ben 2.'sini tercih ederdim. Zira hem özgün içerik üretimini takviye ediyor, hem de kullanıcıları görsellerin yarattığı ağır sayfa yüklenmesi sorunundan kurtarıyor.

  Zaten Google'ın kendi sitelerine bakarsak çok az görsel olduğuna şahit olacağız. Yani olabildiğine sade. Google politikası da bu yönde bence.

  Ayrıca Google'ın video ve görsel içerikten pek haz etmediği de bir gerçek...
 • 02-12-2015, 22:58:25
  #4
  Hocam güzel bir tespit yapmışsınız. Benim siteme google politikalarına uymadığı için alamıyorum fotoğraflardan dolayı olabilir mi acaba?