• 29-11-2015, 00:10:42
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Arkadaşlar hazır wordpress scripti ile kişisel bir blog kurdum. İçerikleri tamamen özgün yazıp atıyorum. Site 1 gündür faaliyette, domain ise 1 yıla yakın zamandır açık.

  Yazılar ve resimler özgün olarak ekleniyor.
  Adsense hesabım ise hosted.

  Bugün siteme attığım bir habere az önce facebook sayfalarımdan paylaşım yaptım 10bine yakın tıklama geldi. Zaten hedefim günde 10 içerik girip 100-150bin tıklama almak (30k tekil civarı)

  Ancak adsense'ye sitemi ekleyip kodu alıp siteme gömdüğüm halde sabahtan beri reklam gösterimine başlamadı. Beklemem gerektiğini biliyorum ama yapmam gereken bir işlem mi var onu teyit etmek istedim.

  Bir arkadaş hosted account'um olduğu için bi ayara eklemem gerektiğini söyledi ama detay vermediği için konuşamadık. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
 • 29-11-2015, 16:55:08
  #2
  Hesabım ise hosted. İşte bu kelime emeklerin boşa gittiği bir kelimedir. Boşuna reklam gösterimi beklemeyin o hesaptan. Zamanında benim de hosted hesabım vardı o hesaptan reklam onayı bekleyene kadar 1 ay geçti hep istek gönderdim hep red cevabı geldi hocam. Bende o hesabı iptal ettim ve Google+ sayfamdan hesabı sildim. Yeni bir gmail ile onaylamaları 1 hafta sürdü şuan para kazanıyorum Allah'a şükür şimdi PIN bekliyorum oda 1 ay falan sürüyor diyorlar ki ilk seferde PIN elime ulaşmaz eminim. 2 ay falan bu PIN mevzusu beni uğraştıracak. Önerim o hosted accountu adsense ayarlarından hesabı iptal etmeniz gerekmekte tabu bundan önce tam olarak nerede unuttum şuan adsense ye de giremiyorum evde değilim Site Yetkilendirme kısımı var buradan site adresinizi ekleyip gönderin hesabınız yükselirse o hesaptan para kazanmaya başlarsınız eğer red cevabı vs gelirse sıkıntı o zaman ayarlardan hesabı iptal edin derim, sonra google+ sayfanızdan ayarlardan o hesabı silin tabi herşeyiniz silinecek önemli bir gmail hesabı olmamasını diliyorum, benim ki önemliydi silmem zor oldu ama yapacak birşey yoktu herşeyi o hesabı vs sildim. Yeni bir gmail açıp istek gönderin siteniz onaylanır 2.onayda onay almanız zor olur politika ya aykırı bir şey yoksa reklam yerleşiminde sıkıntı yoksa onay alırısnız. Para kazanmaya da başlarsınız.