• 18-11-2015, 09:40:51
  #1
  Merhaba arkadaşlar

  www.guinness.com.tr diye site açtım burada guinness rekorlarının ingilizce versiyonlarını kendim türkçeye çevirip yayınlamak istiyordum bayada çevirip attım siteye adsense başvurdum ama aşağıdaki mesaj geldi kabul etmemişler sizce neden olabilir acaba guinness ismini kullanıyom ya telif hakkı falan mı sıkıntı olmuş olabilir nasıl düzeltebilirim fikri olanlar varmı?
  çok tşekkrüler


  Maalesef AdSense hesabınız onaylanmadı

  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, sitenizin AdSense Program Politikaları ile uyumlu olmadığını fark ettik. Daha fazla bilgi için lütfen size gönderdiğimiz e-postayı inceleyin.


  Ne yazık ki başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz. Ancak, sitenizdeki sorunları çözebilirseniz veya farklı bir site kullanmak istiyorsanız aşağıda yeniden başvurabilirsiniz.
 • 18-11-2015, 10:37:18
  #2
  İçerikler çok kısa. Çeviri yaparken kendinden de bir şeyler katıp görsel fotoğraflarla makaleyi desteklersen şansın artar.
  Ek olarak temanı değiştirmeni öneririm.
 • 18-11-2015, 11:45:34
  #3
  TŞKRLER HOCAM

  adsense in telif le bir alakası olabilirmi domain isminden dolayı ?

  içeriklere acaba kaynak göstersem mesala kaynak ingilizce orjinal sitesini yazsam olurmu yoksa telifden dolayı hiç uğraşmayayım kapatayımmı siteyi bilemedim