• 15-10-2015, 21:11:20
  #1
  Selamlar,
  3 ay once açtığım ve birkaç defa red edilen sitemde gerekli düzenlemeleri yaptım ve 4 hafta önce yeniden başvuru yaptım. Ama aradan 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen ne olumlu ne olumsuz bir cevap alamadım.
  Sitem tamamen özgün ve düzenli olarak içerik girilmekte. Reklam kodlarını ekledim ve şuan boş görünüyor. Günlük hiti yaklaşık 1.5-2k arasında. Adsense giriş yaptığımda

  Account Not Active
  An AdSense account does not exist for this login, as your application is currently in review. Within a week of your application date, we'll review your application and follow-up with you via email. Once you are approved to join AdSense, you'll be able to log in to your account and get started.

  Mesajı ile karşılaşıyorum. Mail attığımda otomatik gönderilen bi cevap geldi. Aylık 40kya yakın hitim ve sürekli takipçilerim var ve kazanç sağlayamıyorum. Olumlu olumsuz herhangi bir cevap alabilmem için sizce ne yapabilirim? Bu kadar geç cevap gelmesi veya gelmemesi normal midir ?
 • 18-10-2015, 15:44:25
  #2
  Hâla bi cevap gelmedi. Neredeyse 5 hafta oldu ses seda yok ne yapmak gerekir. Olumsuz cevap dahi gelse en azından yeniden başvuru yaparım. Ne yapmak gerek sizce ?
 • 18-10-2015, 15:49:08
  #3
  caneralcilioglu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hâla bi cevap gelmedi. Neredeyse 5 hafta oldu ses seda yok ne yapmak gerekir. Olumsuz cevap dahi gelse en azından yeniden başvuru yaparım. Ne yapmak gerek sizce ?
  dün onay aldım ben hocam bende umudu kesmiştim ama birde baktyım mail ödeme yöntemi degişti neyin nesi derken baktım adsense onay almış 2. onay bekliyorum reklam ekledim onuda yarın onaylarlar sanırsam sizinde onaylanır inşallah bir an önce