• 12-10-2015, 21:46:55
  #1
  Arkadaşlar Merhaba,

  Yapılan başvuruda Adsense'in bana verdiği bilgi hakkında yorum yapabilir misiniz, başvuru neden onaylanmadı sebebi nedir, tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilir mi?

  DURUM :  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.
  Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

  Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:


  * Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.


  * Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.

  * Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
 • 12-10-2015, 21:52:27
  #2
  DFX
  Üyeliği durduruldu
  Temanızı değiştirin, özgün olmayan içerikleri silin. Eşsiz içerik üretin.