• 29-09-2015, 13:17:45
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Merhaba,

  Uzun zamandır üzerinde çalıştığım projem (dubsla.com) için Google Adsense bir çok defa başvuru da bulundum. Her defasında red cevabı aldım, en son red aldığım cevap aşağıdadır.

  Alıntı
  AdSense başvurunuzun durumu

  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.
  Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.
  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

  Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

  Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
  Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
  Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
  ---------------------
  Daha fazla ayrıntı ve başvuru ipucunu bu yardım makalesinde bulabilirsiniz.
  Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.
  AdSense ölçütlerinin tam listesi için lütfen AdSense program politikalarını ve AdSense Şartlar ve Koşullarını inceleyin.
  Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz. Tartışmalara Google AdSense temsilcileri de katılır.
  Sitemde ki eksiği bulamadım, bu konuda yardımcı olur musunuz ?

  www.dubsla.com
 • 19-11-2015, 16:13:28
  #2
  Aynı şekilde 10 ' un üzerinde red almış biri olarak takipteyim İyi çalışmalar
 • 22-11-2015, 03:24:02
  #3
  BugraGulay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Aynı şekilde 10 ' un üzerinde red almış biri olarak takipteyim İyi çalışmalar
  sitenizde google reklam kodu yok dubsla.com
  -- sizdede aynı sorun olabilir inceleyin isterseniz.
 • 22-11-2015, 03:47:11
  #4
  Platin üye
  sitede içerik yok. sadece resim paylaşan sitelere genelde onay gelmiyor. özgünlük adına hiç birşey yok ki sitede hocam.
 • 22-11-2015, 03:49:31
  #5
  meftun18 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  sitenizde google reklam kodu yok dubsla.com
  -- sizdede aynı sorun olabilir inceleyin isterseniz.
  yok reklam kodunu tabiki ekledim fakat google forum sitelerini çok sevmiyii
 • 22-11-2015, 04:20:56
  #6
  Üyeliği durduruldu
  içerik olmadığından dolayı resimlerden kabul etmiyor. aynı şekil benim sitemide kabul etmedi resim çok olduğundan
 • 11-01-2016, 18:07:32
  #7
  Özgünlüğü çağrıştıran bişey bulamadım gerçekten, nasıl reklam versinler ki her resim için hiç değilse 100 200 kelimelik özgün makale yazsaydınız