• 11-09-2015, 23:31:33
  #1
  merhaba. tecrube edenler yazarsa sevinirim.

  aynı sitede değişmeli adsense hesabı kullanmak serbest mi ? örnek bir gün x diger gün y hesabını , ondan sonraki gün tekrar x hesabını gibi

  herşey legal , hit legal yerleşim legal. to tbm legal.
 • 11-09-2015, 23:34:27
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Deneme Sakın Banlanırsın
 • 12-09-2015, 02:03:49
  #3
  Zamazing adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Deneme Sakın Banlanırsın
  Neden banlansın? Ben de bu konuyu araştırıyordum, hayır banlanmaz diyemem net olarak ama banlanırsın demek de araştırmam sonucu edindiğim izlenime göre yanlış.

  An itibarı ile kesin diyebileceğim bilgi: Bir siteyi işleten iki ortak, kendi adsense reklamlarını kendi paylaşımlarının bulunduğu sayfalarda kullanması sebebi ile banlanmaz. Yani bir sitede birden fazla adsense hesabı kullanılabilir.

  Buna %100 diyemeyecek olsam da, %90 ihtimalle aynı sayfa içinde de birden fazla adsense hesabından reklam eklenebilir. Googleın tam olarak böyle dediği bir açıklama metni bulamadım ama yuvarlak cümlelerden anladığım sonuç bu. Muhtemelen sitenin kalitesine göre değişiklik gösterebilecektir.

  An itibarı ile araştırdığım şey ise tam olarak arkadaşın araştırdığı şey: Aynı sayfadaki aynı reklam alanında dönüşümlü olarak farklı hesaplardan reklam kodu eklenmesi mümkün mü?