Merhaba,
Bir sitem var, eski ve yıllardır üzerinde çalışmıyoruz. mobil uyumlu değil, öyle çok şık sayılmaz. fakat alanında tek denilecek kıvamda.

bilmiyorum linki burdan vermem ne kadar doğru fakat, adsense uzmanı arkadaşlar şu sebeple kabul edilmiyordur deyip yönlendirirse sevinirim.

web sayfası : esogu.net
eskişehir osmangazi üniversitesi için yapılmış, içindeki her şey tümüyle orjinal. üniversitenin basına gönderdiği içerikler ekleniyor. trafik de var. dmoz kaydı vs. de var.

uzman arkadaşların görüşlerini bekliyorum.
Alıntı
Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.

Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.