• 31-07-2015, 21:28:11
  #1
  Evet arkadaşlar adsenseye kabul edilmeyen sitelerinizi kendi adsense hesabıma ekliyorum ve anında kazanmaya başlıyorsunuz isteyene istediği zaman anlık kazancını site istatistiklerini yollarım aşağıdaki şablonu uygulayarak pm özel mesaj ile başvurunuz. Reklam kodunuz pm ile iletilecektir.

  Detay : Ödemeler geldiğinde kazancınız üzerinden %10 komisyon alacağım yani 10TL kazandı iseniz 1TL 50TL'de 5TL ödemeler adsense ödediği gün anında yapılacaktır siteniz 1TL biriktirmiş dahi olsa ödeme yapılacaktır. Sürekli bir çalışma düşündüğümden kesinlikle kimsenin parasına göz dikme gibi bir ihtimali düşünmeyiniz bile.

  Örnek başvuru lütfen başvuruları pm ile yollayınız

  Site adı :www...... com
  Site içeriği :hck wrz mp3 adlt v.s siteler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Kopya içerikli siteler yasadışı içerik olmadıkca hemen reklama başlayabilir.
  Banka bilgileri : Herhangi bir banka paypala ödeme var. isim iban banka
  Cep numaranız: İsteğe bağlı adsense ile ödemeye hak kazandığınızda paranız hesabınıza geçecek ve sms ile bilgi verilecektir. İlk ödemeden sonra kazançlarınız 15 günde yada isteğe bağlı 1 haftada cebinize yollanacaktır.

  Her türlü kod ekleyebileceğiniz ücretli ücretsiz domain host farketmez reklam anında yayınlanır. Başvurunuz onaylandıktan sonra reklam kodunuzu size ileteceğim ve sayfanıza eklemenizi isteyeceğim kampanyaya katılanlar ile iyi kazançlar kazanmak dileği ile bol kazançlar.
 • 31-07-2015, 21:33:07
  #2
  Merhaba Ya senin hesap sıkıntı çıkartırsa ?
 • 31-07-2015, 21:43:55
  #3
  hocam zaten farkında iseniz kabul edilmeyen siteler için yazdım temiz sıkıntısız şu an para kazanan onaylı uzun süredir problem yaşmadığım bir hesabım var böyle bir işte denemek istedim olacağını düşünüyorum zaten kısa sürede belli olur ne olup olmayacağıda.
 • 31-07-2015, 22:12:32
  #4
  forumbitane adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hocam zaten farkında iseniz kabul edilmeyen siteler için yazdım temiz sıkıntısız şu an para kazanan onaylı uzun süredir problem yaşmadığım bir hesabım var böyle bir işte denemek istedim olacağını düşünüyorum zaten kısa sürede belli olur ne olup olmayacağıda.
  Bende senin gibi düşündüm ama kimseye guven kalmadı kardeşim benden söylemesi al bi reseller hosting, keyword domainleri bul al, koy tasarımları koy reklamları bırak 1 yıl dokunma adsenseye açtığında sürpriz olsun kazancın
 • 31-07-2015, 22:24:55
  #5
  Üyeliği durduruldu
  Kardeşim ben varım ama sitem sana uyar mı bilmiyorum. Arada bir içerik giriyorum.
 • 01-08-2015, 00:05:53
  #6
  Misafir
  Merhabalar, bu tarz konular yasak değil fakat Adsense başlığı konusunda sizlerin güvenli ticareti açısından temkinli davranmak zorundayız, ticari bi' uyuşmazlıkta ciddi problemler yaratabilir ve konu Adsense gibi hassas bir durum bu sebeple konuyu yoruma durduruyorum.