Merhaba arkadaşlar
2 yıllık bir site için başvuruda bulunuyoruz fakat kabul edilmiyor. Daha önce adsense vardı reklamlar 7-8 ay kadar döndü fakat başka bir site yüzünden geçersiz aktivite sebebiyle hesap kapandı. Ondan sonra siteye adsense alamadım. Şu an mesela 3. kez başvuruda bulundum şu mail dönüşü aldım;

	
Sayın xxxx,

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Uzmanlarımız başvurunuzu inceledi ve program ölçütlerimizi karşılamadığını saptadı. Bu nedenle, sizi programımıza kabul etmemiz mümkün değil.

Google reklamlarının yayıncılarımız ve reklamverenlerimiz için etkili olmasını sağlamaya yardımcı olacağına inandığımız bazı politikalarımız bulunmaktadır. Google, tüm yayıncıları inceler ve herhangi bir başvuruyu reddetme hakkını saklı tutar. Büyümemizi sürdürürken, daha geniş bir web içeriği ile daha fazla web yayıncısına hizmet edecek şekilde programımızı genişletebileceğimizin farkındayız.

Kararımızın ayrıntılı nedenleriyle ilgili sorulara cevap veremeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi

Bilgili tecrübel bir arkadaş yardım edebilirmi ne yapabilirim arkadaşlar?