• 17-03-2008, 11:51:12
  #1
  mrb arkadaşlar, 2 defa 1 hafta arayla pinli adsensem çalındı. ikisindede meblağ yüksekti. parola unuttum yaptım. yedek mailime mail gelmedi. sanırım değiştirmiş. 5 gün sonra gizli sorularımı yanıtladım onlarda değişmiş. farklı şekilde alabilmem mümkünmü acaba. gelen pin kodlari vs. halâ elimde. yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tesekkürler.
 • 17-03-2008, 12:07:58
  #2
  Benim hacklenmişti geçen sene. İlk önce mutlaka maille bildir yetkililere hemen mail at hesabım çaldı giriş yapamıyorum diye. Sonra onlar sana mail atcak senden bir formu doldurman istenecek forumda hesaba son giriş yaptığın tarih, hesap bilgilerin ayrıntılarıyla vs. istenecek. Hatırladığın bilgilerle beraber hesaba son giriş yaptığın tarihi unutmadan kaydet bence bir yere. Hatırlayamadığın bilgileri de hatırlamıyorum diye söyle onlara herşeyi anlat Sonra hesaplarını incelemeye ve takibe alıcaklar sen irtibatı koparma arada bir bilgi iste.
  Hesabı geri almak pek kolay olmuyo ama inşallah alırsın ben 5-6 ay uğraştım belki tam umudu kesiyordum hesabımı geri verdiler Sistem değişmediyse sürç böyle olacak.
  Kolay Gelsin ... umarım yardımcı olmuşumdur.
 • 17-03-2008, 12:13:18
  #3
  Adsense'ye adsense-tr@gogle mail atcaksın hesabımı tekrar çaldırdım diye,
  Güvenlik soruları soracaklar, genelde başarılı sonuclar cıkar hesabını alırsın geriye..
  Hatırlamıyorsan unut derim, en son PIN kodumu yollarsam olurmu falan dersin.
  Yarın alsan ne olur ki yine yürütcekler,
  Sende çaldırma kalışkanlık haline gelmiş.
  Senin hesabını yakın biri çalıyor demek, şifreleri hep aynımı yapıyorsun
  şifrelerin hep aynımı ki, Sayısal ve harfiyesel, büyük kücük karakterler kullan şifren aynı olsa bile zor olur onun için çalmak.