• 12-06-2015, 14:52:56
  #1
  Merhaba Arkadaşlar,

  Adsense önce hesabımın geçersiz etkinlik ile kapatıldığını söyledi. Fakat yaptığım itiraz sonucunda geçersiz etkinlik saptanmadığını ve hesabımın askıya alındığını söyledi.

  Attığını Mailler.


  Alıntı
  Sayın Yayıncımız,

  Reklamcılık programlarımızla, yayıncıların, reklamverenlerin ve kullanıcıların yarar sağladığı bir çevrimiçi ekosistem oluşturmaya çalışıyoruz. Bu nedenle bazen, kullanıcılara veya reklamverenlere karşı ekosistemin algılanma biçimini olumsuz yönde etkileyebilecek davranışlarda bulunan hesaplara yönelik işlem yapmak zorunda kalıyoruz. Sizin durumunuzda, AdSense hesabınızda geçersiz etkinlik saptanmış ve hesabınız devre dışı bırakılmıştır.

  Bulunduğunuz ihlal hakkında sınırlı miktarda bilgi verebiliyoruz. Bu durumun rahatsız edici olabileceğinin farkındayız. Ancak, kasten ihlalde bulunan kişiler bu bilgileri saptama sistemlerimizi atlatmak için kullanabileceğinden, bu tedbir amaçlı önlemleri aldık.

  Bazı durumlarda, yayıncılar, ihlali gidermek için önemli değişiklikler yapabilir ve AdSense program politikalarına (google.com/adsense/policies) uymaya isteklidir. Bu nedenle, size sorunu birlikte çözme fırsatı tanımak üzere bir itiraz süreci sunuyoruz. Size bu süreçte yardımcı olmak için, itirazınızı göndermeden önce incelemeniz amacıyla hesap kapatma konusunda en yaygın nedenleri içeren bir liste hazırladık. Bu listeye http://support.google.com/adsense/bi...0562adresinden ulaşabilirsiniz. Lütfen itirazınızda kapsamlı bir analiz sunduğunuzdan emin olun. İtirazınızıhttps://support.google.com/adsense/b...pe=appeal_form adresinden gönderebilirsiniz. Biz de ardından itirazınızı işleme koyarız.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Google AdSense Ekibi

  İTİRAZA CEVAP
  Alıntı
  Sayın Kullanıcımız,

  Geçersiz etkinlik gerekçesiyle hesapları devre dışı bırakılmış AdSense veya AdMob yayıncılarının kullanımına sunulan Geçersiz etkinlik itiraz formunu kullanarak bizimle bağlantı kurdunuz. Ancak, hesabınızın geçersiz etkinlik nedeniyle devre dışı bırakılmadığını tespit ettik. Bu nedenle, isteğinize istinaden başka bir işlem yapmamız mümkün değildir.

  Lütfen aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurun:

  Hesabınız askıya alındığı takdirde, askıya alınan hesaplar için herhangi bir itiraz formu bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Askıya alınan AdSense hesapları veya Askıya alınan AdMob hesapları makalesini inceleyin.
  AdSense başvurunuz onaylanmadıysa, lütfen başvurunuzun onaylanmamasıyla ilgili olarak size gönderilen e-postayı inceleyin veya daha fazla bilgi için en sık karşılaşılan başvuru onaylanmama nedenlerine göz atın.
  AdSense hesabınız etkinse ve reklamlarınıza yönelik geçersiz tıklamalar veya gösterimlerle ilgili bir bildirim aldıysanız, geçersiz etkinlikleri önlemeye ilişkin daha fazla bilgi edinmek için lütfen Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.
  Politika ihlalleri için:

  Hesabınız politika nedenleriyle devre dışı bırakıldıysa, lütfen Politika ihlali gerekçesiyle devre dışı bırakılan AdSense hesapları makalesini inceleyin ve Politika ihlali itiraz formunu kullanarak yeniden inceleme isteği gönderin.
  Siteniz politika nedenleriyle devre dışı bırakıldıysa, lütfen Web sitenize reklam sunumu devre dışı bırakıldı makalesini inceleyin ve Politika ihlali itiraz formunu kullanarak yeniden inceleme isteği gönderin.
  Uygulamanız politika nedenleriyle devre dışı bırakıldıysa, lütfen AdMob politika ihlalleri makalesini inceleyin ve AdMob politika ihlali itiraz formunu kullanarak yeniden inceleme isteği gönderin. Reklam sunumunun devre dışı bırakıldığı birden fazla uygulamaya sahipseniz, her uygulama için bir form doldurun.
  Yukarıdaki durumların hiçbiri sizin için geçerli değilse ve hesabınızın politika nedenleriyle değil, geçersiz etkinlik nedeniyle devre dışı bırakıldığından eminseniz, daha fazla araştırma yapmamız için lütfen yayıncı kimliğinizi bize bildirin. API programlarımızdan biri (Blogger, YouTube vb.) aracılığıyla bizimle çalışan iş ortakları, API iş ortağı kimliğini değil, kendi yayıncı kimliklerini göndermelidir.

  Daha fazla yardım için aşağıdaki kaynakları ziyaret edebilirsiniz:

  AdSense Yardım Merkezi
  AdMob Yardım Merkezi
  AdSense Yardım Forumu
  Saygılarımızla,

  Google AdSense Ekibi
 • 12-06-2015, 21:03:55
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Tekrar açılma ihtimalli yüksektir.

  Bol kazançlar.
 • 15-11-2015, 22:11:39
  #3
  Aynısı benimde başıma geldi, ne yapmam gerekiyor ?
 • 15-11-2015, 22:13:24
  #4
  Üyeliği durduruldu
  İlginç bi durum.