Arkadaşlar herkese merhaba 1 hafta önce bu uyarıyı aldım fakat sorun devam ediyor sitemin uygulaması google play'de mevcut(instagram uyg) ve Kimlik Bilgileri (KB) hatası alıyorum yardımcı olabilecek yok mu ?Sayın Yayıncımız,

Alanlarınızdan Google'a kimlik bilgilerinin (KB) aktarıldığına ilişkin bildirimimizin size ulaştığına dair cevabınızı aldık. Bu e-postanın ekinde listelenen sitelerden hâlâ kimlik bilgilerinin geldiğini bildirmek istiyoruz.

Bildiğiniz gibi, Google'a kimlik bilgileri aktarmak, Google'la yaptığınız sözleşmeyi ihlal eder ve bu sorun 6/13/2015 tarihine kadar giderilmezse hesaplarınızın devre dışı bırakılmasına neden olabilir.

Lütfen bu e-postanın ekindeki dosyada listelenen reklam isteklerini inceleyin. Araştırmanızın durumuyla ilgili tüm güncellemeler bu form aracılığıyla gönderilmedir. Reklam isteklerinde kimlik bilgilerinin gönderilmesini nasıl önleyebileceğinize ilişkin öneriler için yardım merkezimizi inceleyebilirsiniz.

Bu sorunla ilgili bundan sonraki tüm iletişimlerin e-posta aracılığıyla gerçekleşeceğini ve reklam sunumu ürünlerinin hiçbirinde bildirim gösterilmeyeceğini lütfen unutmayın.

Saygılarımızla,

Google Yayıncı Politikası Ekibi