• 20-05-2015, 00:52:53
  #1
  Merhaba Arkadaşlar.
  1-sitemin adsense başvurusu reddeildi.Aynı mail hesabımda bulunan başka bir site için başvuru yapsam onaylanması konusnda etkilermi? lütfen yardım bilgilerinizi bekliyorum.eğer isterseniz site adresimi yazarım kontrol etmek yardımcı olmak isterseniz.
 • 20-05-2015, 01:00:01
  #2
  Etkilemez başvurabilirsin.
 • 20-05-2015, 01:12:49
  #3
  r10 da seo danışmanı gibi adsense danışmanlarıda varmıdır arkadaşlar

  --R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:12:49 -->-> Daha önceki mesaj 01:07:15 --

  www.turizmajani.com için red maili aynen şöyle:


  Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:
  Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir
  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

  Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

  Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
  Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
  Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
  ---------------------
  Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için, lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.
  Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz.

  blogger sitesi.adsense nin istediği düzenlemeleri ücretli yapacak arkadaşlar varsa tekli f alabilirim.
 • 20-05-2015, 01:23:36
  #4
  Manşetdeki konulara ve üst menüye tıklanmıyor bile, reddedilmesi gayet normal. Ziyaretçinin rahat dolaşamadığı siteyi adsensenin onaylaması garip olurdu.
  Sitenizde kendiniz dolaşmıyorsunuz sanırım?
 • 20-05-2015, 01:33:10
  #5
  gerçekten haklısınız.temayı değiştirmiştim editlemeyi unuttum.sebebi bu olabilir.sağolun.r10 ve sizlerden >Allah razı olsun
 • 20-05-2015, 16:35:58
  #6
  Hocam siz temayı değişin ve 1 hafta sonra tekrar başvuru yapın bu tema ile biraz zor gözüküyor