• 18-05-2015, 19:11:18
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Merhaba Arkadaşlar;
  Sitem için gmail hesabimdan adsense basvurusu yaptım. 1. Onayı aldım ve Adsense panelini karıştırırken admob hizmetini aktif etmişim. 2. Onayıda alamadım. Admob hizmetinide pasif yapamadım. Çözüm üretmek adına farklı bir gmail hesabı kullanarak başvurumu tekrar gönderdim. Fakat buda başarılı olmadı ve benim için büyük problem oldu. Naparsam yapayım artık hep bu uyarı ile karşılaşıyorum.


  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken hesap bilgilerinizin gmail1@gmail.com adresiyle ilişkili olan onaylı bir AdSense hesabıyla aynı olduğunu fark ettik. Politikalarımız birden çok hesaba izin vermediğinden, yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.

  Gmail2@gmail.com adresini onaylı hesabınıza bir giriş olarak eklemek isterseniz, aşağıdaki adımları izleyerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz:

  www.google.com/adsense adresinde gmail1@gmail.com ile ilişkili AdSense hesabında oturum açın.
  "Ana Sayfa" sekmesinde, soldaki gezinme çubuğunda "Hesap ayarları" bağlantısını tıklayın.
  "Hesap ayarları" sayfasında, sayfanın alt kısmındaki "Erişim ve yetkilendirme" bölümüne gidin.
  "Oturum erişimine sahip kullanıcılar" bölümünün altın gmail2@gmail.com adresini yazıp "Davet et"i tıklayın.
  Gmail2@gmail.com adresini hesabınıza bir giriş olarak ekleme davetiyesini gönderdikten sonra, söz konusu adrese e-posta davetiyesinin gelmesini bekleyin ve e-postadaki talimatları izleyerek bu yeni girişi ekleyin.

  Gmail1@gmail.com adresiyle onaylanmış hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen giriş sorun gidericisindeki adımları izleyin. Bu işlemle hesabınıza yeniden erişim elde edememeniz durumunda, bizimle iletişime geçmenize olanak veren bir seçenek göreceksiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, istediğiniz giriş e-postasıyla hesabınıza erişebilmeniz için destek sağlanacaktır.

  Mevcut AdSense hesabınızı kullanmaya başlama konusunda yardım için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

  Gmail 1'de onaylanmış admob hesabı var. Giriş yapamıyorum.
  Gmail 2'de ikinci açtığım ve başvuru tekrarladığım hesap.

  Nasıl adsense alabilirim. Yada kiminle iletişime geçmem lazım.
 • 19-05-2015, 18:22:30
  #2
  telefon numaranızı aynı kullandıysanız böyle olması normal. Başka bir telefon numarası ile deneyin.