• 30-03-2015, 02:12:03
  #1
  Merhaba arkadaşlar, bir site ile yeni adsense hesabı almak için başvuruda bulundum ama onay sürecinde siteme eklemem gereken reklam kodunu alamıyorum.

  Reklam koduna ulaşmak için Adsense ana sayfasına girdiğimde şöyle bir uyarı çıkıyor ve giriş yapamıyorum.

  Hesap Etkin Değil
  Bu login için bir AdSense hesabı mevcut değil. Başvurunuz henüz inceleme aşamasında. Başvuru tarihinizden sonraki bir hafta içinde başvurunuzu inceleyeceğiz ve size bir e-posta göndereceğiz. AdSense’e katılmaya hak kazandığınızda hesabınıza giriş yapabilecek ve programı kullanmaya başlayabileceksiniz.


  Gerçi başvuruda bulunduğum site için adsense muhtemelen onaylanmayacak ama, adsense düşünerek kodlamakta olduğum site için tecrübe olsun diye denemek istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Nerden alcam reklam kodunu?
 • 30-03-2015, 02:17:21
  #2
  Henüz ilk başvuru aşamasındasınız. İlk başvurunuz onaylandığında adsense paneline girip reklam kodlarını alıp sitenize yerleştirebilirsiniz. Sonra da ikinci onayı bekleyeceksiniz. Siz henüz birinci aşamada olduğunuz için adsense paneline giremezsiniz. Öncelikle ilk onayı geçmeniz gerekiyor.
 • 30-03-2015, 02:39:39
  #3
  @karikaturname; çok teşekkürler hocam. Her ne kadar onaylanmayacağını düşündüğüm bir site olsa da adrenalin yükselttim
  İyi çalışmalar.

  --R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:39:39 -->-> Daha önceki mesaj 02:19:00 --

  İlk onay geldi kodu ekledik bakalım.
  Başvuru yaptığım siteyi açalı 3 ay oldu açtıktan sonra tek bir içerik bile girmedim, günlük 2-3 hit var ama gene de bi heves ettim be