• 29-03-2015, 11:37:27
  #1
  Merhaba arkadaslar sitem adsense basvurusundan onay alamadı şimdi burda usta arkadaslar konuya hakim sieme bakabilirmisiniz acaba eksik olan ne çok merak ettim .

  Site Adresim : http://goo.gl/BYH2Po

  Adsense Mesajı :

  AdSense başvurunuzun durumu

  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.
  Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.
  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

  Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

  Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
  Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
  Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
  ---------------------
  Daha fazla ayrıntı ve başvuru ipucunu bu yardım makalesinde bulabilirsiniz.
  Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.
  AdSense ölçütlerinin tam listesi için lütfen AdSense program politikalarını ve AdSense Şartlar ve Koşullarını inceleyin.
  Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz. Tartışmalara Google AdSense temsilcileri de katılır.
 • 29-03-2015, 11:47:56
  #3
  drjoseph adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Erotikmi bu yoksa mynet videosu diyemi tam anlayamadım
 • 29-03-2015, 11:48:47
  #4
  Atasehirli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Erotikmi bu yoksa mynet videosu diyemi tam anlayamadım
  er0tik. tartışmaya açık bir durumda bile değil, %100 er0tik.

  ek olarak: http://www.ufolojik.com/cezasi-opusme-olan-oyun/

  adsense aldıktan sonra belki yayınlayabilirsiniz bu tür içerikleri, ama başvuru aşamasında maalesef almanızı çok zorlaştırır.
 • 29-03-2015, 11:50:19
  #5
  drjoseph adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  er0tik. tartışmaya açık bir durumda bile değil, %100 er0tik.

  Sildim içeriği Teşekkür ederim
 • 29-03-2015, 13:59:19
  #6
  Konu içeriklerinden yeterince yazı eklenmemiştir. Ayrıca mobil sürümünde sitenin yapım aşamasında olduğu yaziyor
 • 29-03-2015, 14:28:06
  #7
  Özgün içerik üretmeli ve mümkün olduğunda onay aşamasında resim video gibi içeriklerden kaçınmalısınız.

  Birde site içinde yetişkin içerik ( +18 ) olarak algılanmış sanırım.
 • 29-03-2015, 14:29:33
  #8
  adsensenin işi belli olmuyor, bazen bakıyorsun çok dandik bisiteyi onaylıyor , bazende bakıyorsun harika bir siteyi onaylamıyor, benim başımada gelmişti buna benzer bi durum.
 • 29-03-2015, 23:08:32
  #9
  Üyeliği durduruldu
  ohoooo er0tik içerik yasaksa mynet videoda size en az 100 örnek gösteririm. onlara neden yasak degil