• 26-02-2015, 16:10:01
  #1
  Merhaba arkadaşlar,
  Daha önceden adsense hesabıma youtube dan da para kazanayım diye youtube a bağladım.. bir eleman video yükleme hizmeti satıyordu malesef aldım.. sonra video başkasına ait diye hesabımı kapattılar.. 5-6 ay belki 1 sene sonra yeni bir sitede adsense almak için başvurdum önce açıldı bir gün sonra aşağıdaki mesaj geldi.. isim soyaddan mıdır nedir hesabımı durdurdular.. açılan site ***** falan değil şehirle ilgili haber portali.. bu işi nasıl çözebilirim. adsense üzerinden sitemden para kazanmak istiyorum ama hesap yok napacağım??? bilen anlayan bir el atsın lütfen..

  Hesap Durduruldu
  AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun.
  Hesabınız geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle devre dışı bırakıldıysa, daha fazla bilgi edinmek üzere, Devre Dışı Bırakılan Hesaplar için SSS'mizi ziyaret edin.
 • 26-02-2015, 16:30:15
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Bu aralar hesap kapanmaları çok olmaya başladı. Geçmiş olsun hocam.
 • 26-02-2015, 16:37:23
  #3
  teşekkür ederim fakat sorunumu nasıl çözerim bir fikri olan var mı?