• 23-02-2015, 09:44:18
  #1
  arkadaşlar sitedeki temayı içeriği vs. her şeyi değiştirdim sonuç hep aynı,

  politika hatası;
  *Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
  *Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
  *Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.


  tamamı benzersiz içerik kendim tek tek cevapladım tüm soruları içinden çıkarsa 1-2 tane kısmen kopya içerik vardır.
  Sizce site anlaşılır değil mi? eski tema karışıktı değiştirdim bu temanın neresi anlaşılır değil? ustalar tecrübeliler tavsiye verebilir mi?

  Site
 • 23-02-2015, 12:01:45
  #2
  Kimlik doğrulama veya yönetimden onay bekliyor.
  Sitenizin arayüzü biraz daha geliştirilebilir, hit durumu sorunu varsa hit kazandırabilirsiniz. Aynı siteyi wordpress'te kurup daha rahat geliştirebilirsiniz. Aynı sorun bendede vardı. Aynı arayüz üzerinde çalışma yaptım onay aldım
 • 23-02-2015, 21:48:45
  #3
  Üyeliği durduruldu
  Biraz daha hite ihtiyacin var.
 • 24-02-2015, 12:59:34
  #4
  hit dediğimiz günlük ortalama 70-100 arası hit geliyor. Fakat adsensenin gönderdiği maile anlam veremedim. özgün değil filan diyor konuları cevapları kendim kontrol edip girmesem şüpheleneceğim. arayüz sabit tema üzerine olduğu için sağına soluna eklentiler eklenir daha fazla geliştirilmez sanırım. teşekkürler yorumlar için.